2022-02-23

Trzeci sezon serialu „Komisarz Mama” od 2 marca w Polsacie

0

Maria Matejko na tropie nowych zbrodni! Przed nią i jej grupą kolejne morderstwa oraz dziesiątki podejrzanych. Ona jednak wie, jak rozwiązać każdą najtrudniejszą i najbardziej zawiłą sprawę. Fałszywe tropy, które często prowadzą donikąd, to dla niej jeden z elementów układanki. Co jeszcze w trzecim sezonie? „Komisarz Mama” od 2 marca w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Poświęcenie dla sprawy
W nowych odcinkach perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym niezwykle czarującej komisarz Matejko (Paulina Chruściel). Metody Marii niejednokrotnie zaskakują, ale komisarz nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy wymaga tego sprawa, zatrudnia się w barze jako kelnerka. Innym razem zasiada za kierownicą autobusu.

Intrygujące perypetie prywatne
Równie skomplikowane, co sprawy kryminalne, jest jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej od dawna potajemnie zakochany Piotr (Wojciech Zieliński). Czy komisarz Matejko łatwiej jest odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne?

Nowe wątki
W trzecim sezonie pojawia się brat podkomisarza Żeromskiego - Adam (Marcin Bosak), a także więcej informacji na temat ich matki Aleksandry (Ewa Kasprzyk), która zamieszana jest w jedną ze spraw... Piotr po wypadku podejmuje natomiast decyzję o powrocie do pracy, co rozwściecza inspektor Patrycję Madalińską (Anna Dereszowska). Żeromski jest przekonany o słuszności swojego postanowienia. Jak się okazuje - nie do końca. Żeby wytrwać na służbie, coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe...

Obsada główna oraz role gościnne
W serialu występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński, Krystian Wieczorek. W rolach gościnnych: Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński, Wojciech Błach. Klaudia Halejcio, Kamilla Baar, Barbara Kurzaj-Jonak i Przemysław Sadowski.

Trzecia seria liczy 10 odcinków. Producentem wykonawczym jest Polot Media.

„Komisarz Mama” - sezon 3, zobacz zwiastun:

  

Trzeci sezon serialu Komisarz Mama od 2 marca w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze