2022-02-23

Antoni Królikowski: Mądry i bardzo potrzebny serial

Jeden z bohaterów nowej produkcji „Mecenas Porada” opowiada o jej atutach. Antoni Królikowski pojawia się w dalszej części serialu, ale zaprasza do oglądania od samego początku. Aktor, który wciela się postać Sebastiana, męża głównej bohaterki, podkreśla że jego postać wprowadza do fabuły dużo zamieszania. Co jeszcze mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go? „Mecenas Porada” w środę o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Mecenas Porada online na polsatboxgo.pl.

Opowieść o bohaterce naszych czasów
„Mecenas Porada” opowiada o Katarzynie Poradzie, która po zdaniu egzaminu adwokackiego traci pracę w kancelarii. Otwiera własną działalność, w której oferuje pomoc prawną w przystępnych cenach. - To potrzebny serial, który ma fantastyczny scenariusz. Piękna, mądra opowieść o bohaterce naszych czasów, która pomaga potrzebującym - wylicza atuty Antoni Królikowski w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Warto czekać na tę postać
Sebastian Krasiński, którego gra Antoni Królikowski, to mąż głównej bohaterki, z którym pozostaje w separacji. Na ekranie pojawia się w późniejszych odcinkach. - Proszę czekać na tę postać. Jak już się pojawię, to naprawdę namieszam - zachęca popularny aktor.

  

„Mecenas Porada” - zobacz zwiastun:

Mecenas Porada w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.