2022-01-27

„SAFETY LAB” - odcinek 2: Porządek w samochodzie

Aleksandra Szwed i Karolina Gilon o tym, w jaki sposób przewozić rozmaite przedmioty. Aktorka, piosenkarka i prezenterka opowiedziała o swoich doświadczeniach za kierownicą. W drugim odcinku „SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” także nietypowy test, który pokazuje, jak ważne jest, aby w trakcie jazdy w samochodzie nie było „luźnych” przedmiotów.

Oglądaj program SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo online na polsatboxgo.pl.

Odpowiednie miejsca
Aleksandra Szwed jako matka doskonale wie, ile trwa zapakowanie do samochodu wszystkich potrzebnych rzeczy. - Gdy są dzieci, to tego towaru jest dosyć dużo - przyznała. W rozmowie z Karoliną Gilon opowiedziała, bez czego nie wychodzi z domu, kiedy sama jedzie samochodem oraz gdy podróżuje z dziećmi. Wspólnie podkreśliły, gdzie należy trzymać określone przedmioty.

Bałagan ma swoją wagę
W centrum doskonalenia techniki jazdy test, który powinien zrobić wrażenie na każdym kierowcy i pasażerze. - Przy zderzeniu luźno latające przedmioty mogą powodować niemały bigos - zaznaczył prowadzący Juliusz Szałek przed pokazaniem razem z ekspertem Filipem Kaczanowskim na specjalnej wadze, z jaką siłą mogą uderzyć podczas kolizji.

Jak przewozić bagaże?
Ponadto w programie test hamowania awaryjnego samochodu z lekkimi pudełkami na tynym siedzeniu auta oraz najnowszych rozwiązań i systemów, które mogą pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie podróży.

Partnerem programu jest marka ŠKODA

SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo w czwartek o godz. 19:55 w Telewizji POLSAT.