2022-01-24

„Pierwsza miłość” - odcinek 3351: „Nie ma co zwlekać”

Izabela postanawia bez wiedzy Kacpra wprowadzić pewne poprawki do mieszkania, które urządza razem z Weroniką. Tymczasem on chce dowiedzieć się czegoś więcej o bankiecie, na którym Marysia towarzyszyła Wenerskiemu. Niespodziewanie spotyka matkę, która bardzo czujnie obserwuje relacje łączące ją z jej synem.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Kalina i Oskar informują o tym czego dowiedzieli się na temat firmy, w której teraz pracuje Sandra. Kolejny raz udowadniają, jak śmiałe potrafią być jej poczynania.

Magda idzie z Lucynką na przymiarkę kostiumów do filmu, w którym ma zagrać główną rolę. Mikser jest wyraźnie niezadowolony, że nie odpuściła sobie tego projektu.

Martę cieszy fakt, że Adam zrezygnował z kontynuowania głodówki. Ten jednak nie jest chętny na współpracę i pokazuje się jej z jak najgorszej strony. Próbuje też rozgryźć kobietę. Zgaduje, jak wygląda jej życie i rzuca niepokój na związek ze Szczepanem.

Jolka ma dość częstych wyjazdów do Wadlewa. W świetlicy zaczepia ją jednak nowy adorator. Tomek nie jest zadowolony i chce rozstrzygnąć spór ze swoim konkurentem.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.