2022-01-20

„Farma”: Nowa uczestniczka w programie. Kim jest Gosia?

0

Do gospodarstwa weszła z uśmiechem i... kozą! Jak przyjęli ją pozostali mieszkańcy? Po nerwowym Dniu Nominacji uczestnicy programu nie spodziewali się jeszcze jednej niespodzianki. Gosia Karolczak, wizażystka i fotomodelka z Kalisza, trafiła zatem na niełatwy moment. Jak jednak mówi sama o sobie, jest otwarta i bezpośrednia. Czy jej styl bycia wystarczy, żeby zjednać sobie grupę? „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Trudny moment na wejście
„Farma” nie przestaje zaskakiwać. Najpierw początkujęcy farmerzy dowiedzieli się, jak wyglądają eliminacje, a jeszcze zanim zdążyli otrząsnąć się z szoku, bramy gospodarstwa przekroczyła tajemnicza nieznajoma. - O, idzie jakaś tępa dziunia - skwitowała Iza „Ruda”. Będą problemy?

Fotomodelka na farmie
Co mówi o sobie Gosia Karolczak? Nowa uczestniczka poza otwartością i bezpośredniością podkreśla swoją asertywność i twardy charakter. Uważa, że potrafi sprostać każdemu wyzwaniu, a jeśli ktoś w nią nie wierzy, tym bardziej udowodni swoją siłę. Te cechy mogą się przydać na farmie. Szczególnie że Gosia nie lubi wczesnego wstawania i... boi się dużych zwierząt. Poza tym kocha sport i aktywność fizyczną, a w związku ze swoimi planami zawodowymi chciałaby w przyszłości przenieść się do stolicy, ze względu na możliwości, jakie stwarza wielkie miasto.

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze