2022-01-14

Viki Gabor uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Nastoletnia gwiazda zdecydowała się wziąć udział w 16. edycji muzycznego show. Choć Viki Gabor ma zaledwie czternaście lat, na polskiej scenie i nie tylko osiągnęła już bardzo wiele. Jak młoda wokalistka odnajdzie się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Które z przeobrażeń zaskoczą fanów piosenkarki i pozwolą jej pokazać się z zupełnie innej strony? Dowiemy się tego wszystkiego wiosną 2022 roku w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Viki Gabor zaczynała swoją karierę w jednym z talent show dla dzieci, gdzie ostatecznie zajęła drugie miejsce. W 2019 roku została zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jednym z jej najbardziej rozpoznawalnych przebojów jest kooperacja z Kayah „Ramię w ramię”. Debiutancka płyta artystki zatytułowana „Getaway (Into My Imagination)” pokryła się złotem.

Piosenkarka występowała gościnnie w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i w 2021 roku po raz pierwszy uczestniczyła w wydarzeniu Polsat SuperHit Festiwal.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Kogo wylosuje Viki Gabor w kolejnych odcinkach? Które z występów na scenie show Polsatu przypadną do gustu zarówno widzom jak i jurorom?

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo