2022-01-14

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Anna Jurksztowicz w 16. edycji

Oto druga z oficjalnie ogłoszonych uczestniczek show wiosną 2022 roku. Anna Jurksztowicz jest cenioną wokalistką, na swoim koncie ma wiele przebojów, w tym m.in. „Diamentowy kolczyk”. Które z jej umiejętności scenicznych będą decydujące, aby metamorfozy gwiazdy były wysoko oceniane przez jurorów? Czy artystka odkryje przed fanami nowe oblicze aktorskie i taneczne? Przekonamy się o tym w szesnastej edycji w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Po skończeniu Wydziału Wokalnego Średniej Szkoły Muzycznej w Szczecinie zadebiutowała na scenie w 1975 roku. Dziesięć lat później Anna Jurksztowicz zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie „Premier” za wykonanie utworu „Diamentowy kolczyk” podczas 22. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Znana z takich utworów jak „Hej, Man!” i „Przenikam”. Na swoim koncie ma także wiele występów w programach rozrywkowych dla dzieci. Współpracowała m.in. z Jackiem Cyganem i Andrzejem Piasecznym. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

W jaki sposób Anna Jurksztowicz wykorzysta swoje doświadczenie i przeniesie je na scenę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czy zaskoczy fanów show nie tylko zdolnościami wokalnymi?

Fot. Instagram

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo