2022-01-12

Tomasz Oświeciński z córką w serialu „Pierwsza miłość”

0

Kogo gra zdolna Maja u boku taty, który zaraził ją pasją do aktorstwa? Tomasz Oświeciński w hicie Polsatu wciela się w rolę Fabiana. To przyjaciel Artura (Łukasz Płoszajski), ojciec Jolki (Justyna Zielska), czyli dziewczyny syna Artura i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) - Tomka (Oskar Wojciechowski) i ostatnio też ochroniarz Ewy (Ewa Gawryluk).

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Maja Oświecińska i jej role
Utalentowana nastolatka ma już na swoim koncie udział w serialu „Na Wspólnej” i filmie „Kobiety mafii”. Wystąpiła również w teledysku Pawła Domagały u boku Agaty Kuleszy i Katarzyny Maciąg. Dzięki produkcji Polsatu ma okazję zagrać po raz pierwszy ze swoim tatą. Debiut w serialu „Pierwsza miłość” został zaplanowany na 1 lutego.

Wrócić do przeszłości
W 3356 odcinku Artur (Łukasz Płoszajski) zwierza się Fabianowi (Tomasz Oświeciński), że ma córkę, której nie widział od wielu lat i nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu. Nie ma nawet pojęcia, czy mieszka w Polsce. Pod wpływem rozmowy z przyjacielem, Kulczycki postanawia odnaleźć Stasię oraz jej matkę Zosię (Dorota Kwietniewska). Okazuje się to dużo trudniejsze, niż by przypuszczał. Musi poprosić o pomoc detektywa oraz sam rozpoczyna prywatne śledztwo.

Tego się nie spodziewał…
Gdy w końcu udaje mu się namierzyć byłą partnerkę oraz córkę, spotyka go ogromne zaskoczenie, ponieważ Zosia jest wrogo nastawiona do Artura, a ich pierwsze spotkanie przebiega w bardzo burzliwej atmosferze. Kolejny szok mężczyzna przeżywa, gdy poznaje Stasię - w tej roli Maja Oświecińska.

Złe dobrego początki?
Okazuje się, że dziewczyna zmieniła się nie do poznania. 15-letnia obecnie Stasia to zadziorna, zbuntowana nastolatka, która bez ogródek mówi to co myśli, ma skłonność do pakowania się w problemy i buntuje się przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Co więcej, lubi stawiać na swoim i potrafi manipulować dorosłymi. Jak dziewczyna zareaguje, gdy dowie się, że Kulczycki jest jej ojcem? I czy Arturowi uda się odbudować kontakt z córką?

Wszyscy go lubią
Fabian Tomczak (Tomasz Oświeciński) jest zaradnym i pewnym siebie mężczyzną o wielu talentach. Przyjaźni się z Arturem (Łukasz Płoszajski), któremu nie raz doradza w trudnych życiowych problemach. Często skutecznie motywuje przyjaciela do działania. Świetnie odnajduje się w nowych zadaniach - jest bardzo oddanym ochroniarzem Ewy (Ewa Gawryluk), ale też samodzielnie poszerza zakres swoich obowiązków, bo stał się zaufanym współpracownikiem jej męża Karola (Karol Strasburger). Ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zaprzyjaźnia się z panią Gabrysią (Izabela Noszczyk), sprzątającą u Wekslera.

Tatusiów dwóch
Mimo że Fabian bardzo stara się być dobrym ojcem dla Jolki (Justyna Zielska), nie jest to łatwe zadanie. Samodzielne wychowywanie zakochanej w Tomku (Oskar Wojciechowski) nastolatki nie raz przysparza mu pewnych kłopotów i stawia w niezręcznych sytuacjach. Jak dalej będzie sobie radził z tymi wyzwaniami?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze