2021-12-29

„SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” w Polsacie

Karolina Gilon w roli prowadzącej„Love Island. Wyspa miłości” czy „Ninja Warrior Polska” skradła serca milionów widzów. Widzowie widzieli już, jak pomaga szukać miłości i jak dopinguje najbardziej wysportowanych zawodników w kraju. Czas sprawdzić, jakimi kierowcami są Polacy! „SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” w czwartek o godz. 19:55 w Polsacie.

Oglądaj program SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo online na polsatboxgo.pl.

Jak jeździć bezpiecznie?
„SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” to nowy program rozrywkowo-edukacyjny dla kierowców, w którym Karolina Gilon weryfikuje wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Sprawdza, czy Polacy są dobrymi kierowcami i czy wiedzą wszystko o bezpiecznej jeździe. Prezenterka rozmawia z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, a eksperci marki ŠKODA obalają mity motoryzacyjne i testują nowoczesne systemy na specjalnym torze.

Cenne informacje dla kierowców
Z nowej sześcioodcinkowej serii można będzie dowiedzieć się między innymi czy zmęczenie to największy wróg kierowcy i czy multitasking w aucie jest w ogóle możliwy. Do tego test, jak przedmioty niedbale pozostawione na siedzeniu pasażera wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy. Partnerem programu jest marka ŠKODA.

  

SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo w czwartek o godz. 19:55 w Telewizji POLSAT.