2021-12-23

„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie. Wszyscy oglądamy!

Tradycyjnie na święta Bożego Narodzenia! Emisja kultowego filmu o godz. 20:00. W ubiegłym roku komedia „Kevin sam w domu” zgromadziła przed telewizorami prawie 4,5 mln widzów (AMR). Była to najpopularniejsza audycja w Wigilię w Polsce. Zapraszamy do Polsatu!

Kevin łączy pokolenia
Wspólnie z widzami stworzyliśmy piękną tradycję. Każdego roku 24 grudnia miliony polskich rodzin śledzi w stacji Polsat perypetie tytułowego bohatera, który przez przypadek pozostał na święta sam w domu. Ten film nie tylko bawi i zapewnia rozrywkę - łączy pokolenia, bo nic tak nie zbliża jak wspólne przeżywanie emocji.

Kiedy na antenie?
„Kevin sam w domu” w okresie świąteczno-noworocznym będzie emitowany w stacji Polsat także 25 grudnia (godz. 16:30) oraz w stacji Polsat Film - 2 stycznia (godz. 18:50) i 6 stycznia (godz. 14:10). Polsat zaprezentuje również drugą część kultowego filmu - „Kevin sam w Nowym Jorku”. Jego emisja odbędzie się w stacji Polsat Film w dniu 26 grudnia (godz.18:30) oraz 28 grudnia (godz. 16:30), a także w Nowy Rok (godz. 20:00) i 2 stycznia (godz. 15:05) w głównej stacji.

Kontynuacja świątecznego przeboju
„Kevin sam w Nowym Jorku” opisuje dalsze przygody tytułowego bohatera, który tym razem mierzy się w pojedynkę z licznymi trudnościami w wielkiej metropolii. W ubiegłym roku ta komedia zapewniła stacji Polsat 2,7 mln widzów (AMR).

Stały punkt programu
„Kevin sam w domu” gości z powodzeniem na naszej antenie od 2000 roku. Od tego czasu ten przebój filmowy prawie co roku jest obecny w świąteczno-noworocznej ramówce Polsatu.

  

Serdecznie zapraszamy w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia do Polsatu!