2021-12-22

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia w Polsat News

Wigilijny wieczór w Polsat News w rytmie melodii najpiękniejszych kolęd i pastorałek, a o północy transmisja uroczystej Pasterki ze Świątyni Opatrzności Bożej. Msze święte w Polsat News również w Pierwszy i Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 9:00.

Dzień jeden w roku
Wigilia to wyjątkowy dzień, w którym czas zwalnia i polityka schodzi na boczny tor. Z tej okazji również Polsat News 24 grudnia już od godz. 16:30 zaprasza widzów do wysłuchania najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu najpopularniejszych artystów i wykonawców z najpiękniejszych polskich kościołów. Niech umilą czas świątecznych przygotowań!

Świąteczne „Wydarzenia” i goście
Tradycyjnie o godz. 18:50 główne wydanie „Wydarzeń”, następnie - „Gość Wydarzeń”. Zaraz po nich, o godz. 19:50 na antenie Polsat News ponownie kolędy i pastorałki - idealni towarzysze wigilijnej kolacji w gronie najbliższych.

Wyjątkowa Pasterka
Punktualnie o północy przeniesiemy się do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, skąd będzie transmitowana Pasterka. Z tego samego miejsca o godz. 9:00 na antenie Polsat News msze święte w Pierwszy oraz Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 11:55 zapraszamy widzów na program „Angelus”.

Niedziela z publicystyką
26 grudnia nie zabraknie również emitowanych w niedzielę programów publicystycznych - o godz. 9:55 „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, zaraz po nim o godz. 11:00 „Cztery Strony Prasy” oraz o godz. 19:30 „Państwo w Państwie”.

  

Zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsat News!