2021-12-22

„Cuda”: Nowy serial Telewizji POLSAT pełen emocji

Każdy odcinek to zamknięta historia inspirowana przez prawdziwe wydarzenia. Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji POLSAT pt. „Cuda”. Wśród reżyserów serialu znalazła się m.in. Katarzyna Jungowska („Linia życia”). Na widzów czeka pełne spektrum wrażeń - od wzruszeń, przez smutek, aż po śmiech i radość. Dokładnie takich, jakie towarzyszą nam, gdy w naszym życiu dzieją się cuda.

Gdy stało się coś szczególnego
„Cuda” to serial, na który składa się 20 niepowiązanych ze sobą fabularnie opowieści. Każdy odcinek jest wzruszającą historią ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niezwykłych zbiegów okoliczności. Przeżyte wydarzenia nie tylko zmieniły ich na zawsze, ale pozwoliły uwierzyć, że kiedy kończą się zasoby ludzkiej wytrzymałości i siły, potrzebny jest… cud!

Daje otuchę i nadzieję
- W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy człowiek myśli „nie ma przypadków”. Mocno wierzę w to, że każdy ma swój los zapisany gdzieś w gwiazdach, a najbardziej beznadziejna sytuacja może nagle zmienić się na korzyść. Serialem „Cuda” chcę przywrócić ludziom wiarę i nadzieję na lepszy świat w sprawiedliwość i moc wybaczania. Chcę, aby każdy uwierzył, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Ten serial ma dodawać otuchy w ciężkich chwilach, ma wzruszać i nie pozwalać tracić nadziei, że dobro zwycięża. Trzeba tylko głęboko wierzyć i myśleć pozytywnie. A wtedy można liczyć na prawdziwe cuda - mówi reżyserka Katarzyna Jungowska.

Producentem serialu jest Polot Media, znany z takich produkcji jak „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Komisarz Mama” czy „Kuchnia”.

„Cuda” w Polsat Box Go w 2022 roku.