2021-12-03

Koncert Jubileuszowy Ryjek 2021: Dwie części w Polsacie!

0

Premierowe skecze, żarty i piosenki w wykonaniu najlepszych kabareciarzy w Polsce na 25 lat Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Koncert Jubileuszowy z udziałem takich gwiazd festiwalu jak Mariusz Kałamaga, Kabaret Ani Mru-Mru, Smile, Kabret Paranienormalni, Kabaret DNO, Kabaret Para Numer Dwa, Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach, Kabaret Młodych Panów, Olga Łasak oraz Grzegorz Halama. Druga część w niedzielę 12 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie. W roli prowadzących Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Jubileusz w dwóch częściach
Ćwierć wieku znakomitej rozrywki to okazja do co najmniej podwójnego świętowania. Z okazji 25-lecia Ryjka zaplanowano więc Koncert Jubileuszowy po brzegi wypełniony dobrym humorem i występami najlepszych twórców scenicznej komedii w kraju. Pierwszorzędnych żartów, skeczów i piosenek jest tak dużo, że... zapraszamy na aż dwie części!

Festiwalowi laureaci
Na scenie artyści, którzy w ciągu ostatnich lat zdobyli minimum jedno Złote Koryto, czyli główną nagrodę Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. A ci, którym nigdy ten zaszczyt nie przypadł w udziale, stają do walki o Złote Gacie. Każdy może zaprezentować się w jednym skeczu, który nie był dotychczas pokazywany w telewizji. Na taką liczbę premier wielbiciele kabaretu i sceny komediowej wyczekują cały rok.

25. Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2021. Koncert jubileuszowy, część 1:

25. Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2021. Koncert jubileuszowy, część 2:

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Komentarze