2021-12-02

Viki Gabor „Ramię w ramię” na 25 lat Fundacji Polsat

Piosenkarka wśród gwiazd jubileuszowego koncertu „Jesteśmy dla dzieci”. Co przygotowała specjalnie dla Fundacji Polsat? Tytuł jednego z jej największych przebojów to wystarczająca podpowiedź. Szczególnie, że na scenie Viki Gabor stanie ramię w ramię z Kayah. Co jeszcze młoda artystka powiedziała w rozmowie z POLSAT.PL? Transmisja wydarzenia w poniedziałek 6 grudnia od godz. 20:05 w Polsacie.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Solidarni w pomocy
Viki Gabor została zaproszona do grona gwiazd koncertu „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci”. Wokalistka ujawniła, co zaplanowała z okazji występu live. - Na koncercie mikołajkowym wykonam jeden z moich największych hitów „Ramię w ramię” w duecie z Kayah - zdradziła. Wybór repertuaru nie mógł być inny. W końcu wydarzenie to także idealna okazja, żeby poznać niezwykłe, pełne wzruszeń historie podopiecznych fundacji i prosto ze sceny przypomnieć im, że razem „zmieniamy ten świat, wspierając się tak”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Emocjonalny tekst dla fanów
Na początku listopada Viki Gabor zaprezentowała nowy utwór - „Toxic Love”. Czy jest usatysfakcjonowana przyjęciem singla? - Jestem bardzo zadowolona, dostałam mnóstwo pozytywnych wiadomości i gratulacji. Ludziom podoba się klip, który w trzy dni zobaczyło prawie 150 tysięcy osób - powiedziała wokalistka, której w teledysku towarzyszy popularny tiktoker Damian Leonarski. - Napisałam ten tekst z myślą o moich fanach, którzy przeżyli już jakąś toksyczną relację. Podkreślam, że nie chodzi tylko o związek chłopaka z dziewczyną, ale także relację pomiędzy przyjaciółmi - dodała.

Mikołajki w angielskim stylu
Przy okazji koncertu Viki Gabor wróciła myślami do Mikołajek, które pamięta z dzieciństwa. - Kojarzą mi się głównie ze szkołą w Anglii, bo była tam bardzo fajna tradycja. Co prawda 6 grudnia jest dniem wolnym od nauki, ale i tak spędzaliśmy go wspólnie z koleżankami, kolegami i nauczycielem -  wspomniała piosenkarka.

Koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci”:

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl