2021-11-16

Gwiazdy podsumowały „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wideo!

0

Uczestnicy i jurorzy show o tym, co działo się na planie i poza nim. W piętnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najlepszy okazał się Robert Janowski. Po wspaniałym finale, gwiazdy z chęcią podzieliły się swoimi wrażeniami i odczuciami na temat show z POLSAT.PL, Polsat Go i na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jak zapamiętają poszczególne występy? Komu podziękowali i dlaczego?

Wygrana, a po niej...
Robert Janowski po zwycięstwie piętnastej edycji żartował na Instagramie. - Oficjalnie ogłaszam, że od dziś można spokojnie mówić, że prawdziwego mężczyznę poznaje się, nie tylko, po tym jak kończy, ale też jak zaczyna - napisał pod postem, nawiązując do wygranej jako Halina Kunicka w pierwszym i jako Eric Clapton w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Może słowo „mężczyzna” w moim pierwszym odcinku jest grubo nie na miejscu, ale zacząłem zgrabnie - dodał, zdradzając także, że weekend po finale spędził na odpoczywaniu w domowym zaciszu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Trudne początki
Tomasz Ciachorowski chętnie sięgnął pamięcią do początków show w rozmowie z Polsat Go. - Na starcie poziom był różny. Mówię tu o tym, że ja na przykład nigdy nie śpiewałem, a konkurowałem z takimi wokalami jak wokal Kasi Łaski - zaznaczył aktor, przyznając również, że  koniec końców to była fantastyczna przygoda. - Udział w tym programie jest wymagającym wyzwaniem dla każdego z nas. To nie była droga pozbawiona niespodzianek. Każdy z nas jest bardzo wrażliwą osobą i wkładaliśmy w to wiele pracy i serca - kontynuował uczestnik.

  

Idealnie skrojona metamorfoza
Paulina Sykut-Jeżyna w finale wystąpiła z Tomaszem Ciachorowskim jako Katy Perry i Snoop Dogg. - To jest wspaniały numer - mówił aktor o hicie „California Gurls” z 2010 roku. Rola rapera była mu w pewnym sensie pisana. - Jest u nas taki charakteryzator Andrzej, który jest właściwie twórcą tego, co państwo tu widzicie - tłumaczył aktor, pozostając jeszcze w przebraniu. - On jest wielkim fanem Snoop Dogga i od pierwszego odcinka mówił mi, że świetnie leżałaby na mnie jego maska - dodał.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Ulubione występy
Uczestnicy bez wahania przyznali, że mają w swoim repertuarze ulubione występy. Klara Williams wskazała na postać Suzanne Vega. - Mam do niej ogromny sentyment. To była pierwsza rola i mam do niej ogromne serducho - objaśniała aktorka. Chris Cugowski nie mógł się zdecydować i wybrał dwie metamorfozy. - Najwięcej nauczyłem się jako Damiano David z Maneskin. Zależało mi, żeby to wyszło - powiedział. Kto jeszcze? - Axl Rose, przy którym bawiłem się wyśmienicie - wskazał uczestnik.

  

Podziękowania i słowa uznania
Praca nad programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to suma wysiłku wielu osób, których nie widać często na pierwszym planie. - Dziękuję cudownym ludziom, którzy tworzyli nasze postacie. Kolegom z planu, dźwiękowcom, realizacji, operatorom, trenerom, choreografom, tancerzom, makijażystom, fryzjerom - wyliczała Paulina Sykut-Jeżyna. - Całej ekipie dziękuję najpiękniej. To była fantastyczna przygoda! - napisała z kolei Kasia Łaska. - Wygraliśmy wszyscy! - zakończyła zdobywczyni Żelaznej Twarzy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Debiut w loży sędziowskiej
W piętnastej edycji nastąpiły zmiany w składzie jury, do którego dołączyli Gromee i Michał Wiśniewski. - Radość, zaskoczenia, zabawa, przygoda i muzyczne wspomnienia. To wszystko towarzyszyło mi podczas piętnastej edycji - podsumował pierwszy z nich. - Bardzo dziękuję produkcji programu za wsparcie, członkom naszego jury za miłą dyskusję przy werdyktach, a także gratuluję uczestnikom, że na naszych oczach potrafili przekroczyć kolejne granice w swojej karierze - dodał producent muzyczny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Jurorki w formie
Małgorzata Walewska nie kryła zadowolenia z przebiegu tego sezonu. - Dziękuję za kolejną wspólną edycję, cudnie móc się tyle śmiać na planie - napisała przy zdjęciu z Katarzyną Skrzynecką. Śpiewaczka operowa chętnie fotografowała się także po finale z uczestnikami programu, w tym m.in. z duetem Chris Norman & Suzi Quatro, który odegrali Klara Williams i Chris Cugowski. A poniżej efekty selfie i nie tylko!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

Do następnego razu!
A na koniec wspaniała wiadomość dla fanów show. Katarzyna Skrzynecka zapowiedziała na Instagramie, że „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doczeka się kontynuacji. - Do zobaczenia w szesnastej, wiosennej edycji - zdradziła aktorka i jurorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Kolejne metamorfozy i występy wkrótce w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze