2021-11-09

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną w górach. „Razem najlepiej”

0

Prezenterka Polsatu łapie ostatnie jesienne promienie słońca w Zakopanem. W mediach społecznościowych Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się zdjęciami z górskich wędrówek w towarzystwie męża i córki, bo jak podkreśla „bez nich żadna wyprawa nie miałaby sensu”. Zobacz fotki!

Jak wakacje, to tylko aktywnie
Prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” po pracowitej jesieni znalazła chwilę na odpoczynek. Nie po raz pierwszy postawiła na aktywne spędzanie urlopu i za cel rodzinnego wypadku obrała polskie Tatry. Na Instagramie opublikowała zdjęcia, między innymi z Doliny Strążyskiej i Sarniej Skały. „Piękne widoki”, „Ale Wam zazdroszczę”, „Śliczna rodzina, śliczne zdjęcia” - skomentowali fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Rodzinny dream team na szlaku
Najwięcej komentarzy i tysiące polubień w formie serduszek zebrał podpis „Bez nich żadna wyprawa nie miałaby sensu” - odnoszący się do czasu spędzanego wspólnie z mężem i córką. Inne fotki Paulina Sykut-Jeżyna oznaczyła hashtagami #dreamteam, #mojewszystko, #razemnajlepiej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Jesienny look strzałem w dziesiątkę!
Fani docenili także modną stylizację dziennikarki, która na jednej z fotek zaprezentowała się w kurtce z kożuszkiem w kolorze écru, krojem przypominającej popularną ramoneskę. „Pięknie wyglądasz”, „Super kożuszek”, „Obłędnie!” - to tylko niektóre z komentarzy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Jesień to dla Pauliny Sykut-Jeżyny nie tylko czas zdobywania górskich szczytów, ale też spełnienia muzycznych marzeń w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podczas 15. edycji show wcieliła się m.in. w Toni Braxton, Korę i.. Artura Rojka z Myslovitz. Jej ostatni występ w finale zaplanowanym na piątek 12 listopada o godz. 20:05. W rywalizacji o nagrodę główną: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski.

Komentarze