2021-10-14

„Świat według Kiepskich” od 27 października w Polsacie

0

Kultowa produkcja znów na antenie! Kolejne przygody bohaterów z kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4! Wśród nich oczywiście Halinka i Ferdek Kiepscy, najpopularniejsze serialowe małżeństwo w Polsce! Teraz w budynku mieszkają także Zofia Strzygoń i jej syn Oskar, w których wcielają się Hanna Śleszyńska i Sebastian Stankiewicz. Po dwa premierowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich” od 27 października w środę o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Świat według Kiepskich online na polsatgo.pl.

Nowi lokatorzy i nowe problemy
Do stałej obsady dołączyła między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wciela się Sebastian Stankiewicz. Ten duet przeprowadza się do słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy... Do tego w roli sklepowej Adelajdy Muchomorek - Hanna Klepacka. W tej serii występują jeszcze nieodżałowani Dariusz Gnatowski w roli Arnolda Boczka i Ryszard Kotys jako Marian Paździoch.

„Świat według Kiepskich” w Polsat Go i Polsat Box Go
Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich” tuż po emisji w telewizji będzie można obejrzeć także w bezpłatnym serwisie Polsat Go! A dla zagorzałych fanów serialu - wszystkie sezony w jednym miejscu, o każdej porze również w Polsat Go. Nieemitowane dotąd odcinki można również zobaczyć w Polsat Box Go - od 20 października, tydzień przed ich premierą Polsacie!

Produkcja i obsada serialu
Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A. Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Bartosz Żukowski, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Hanna Śleszyńska, Hanna Klepacka, Sławomir Szczęśniak. Reżyserem serii jest Adek Drabiński. Scenariusze zostały napisane przez: Domana Nowakowskiego, Karolinę Słyk, Adriana Nowakowskiego, Renatę Pałys i Adka Drabińskiego.

  

Świat według Kiepskich od 27 października w środę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze