2021-10-14

Piotr Mróz z życiową partnerką w serialu „Gliniarze”. Wideo!

0

Agnieszka Wasilewska zagrała w jednym z odcinków popularnej produkcji Polsatu. Kibicuje mu z widowni w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale także i towarzyszy na planie zdjęciowym. Dziewczyna aktora wcieliła się w nową postać, którą na swojej drodze spotyka starszy aspirant Kuba Roguz, którego gra Piotr Mróz. Oto wideo ze sceną z serialu „Gliniarze”!

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Agnieszka Wasilewska regularnie pojawia się na widowni „Tańca z gwiazdami”, aby z bliska wspierać swojego ukochanego – Piotra Mroza. W jednym z odcinków show zatańczyła z nim i jego partnerką Hanną Żudziewicz pełną namiętności i zmysłowości rumbę. To jednak nie wszystko! Piękna modelka wystąpiła w 613. odcinku serialu „Gliniarze”... u boku swojego chłopaka! Zobacz, jak sobie poradziła!

  

W jaki sposób Piotra Mróz wspomina pracę na planie „Gliniarzy”? - Aga zagrała dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią. Po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło. Na szczęście wszystko się udało, zagraliśmy bardzo fajnie i reżyser był zadowolony. Mega fajne doświadczenie! - zdradza aktor.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Helena Chorzelska: „Gliniarze” tworzą ekscytujący świat

Komentarze