2021-10-12

Gwiazdy o półfinale „Dancing with the Stars”. Zobacz wideo!

0

Trzy najlepsze pary 12. edycji skomentowały swoje poczynania na parkiecie. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz oraz Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak awansowali do półfinału po siódmym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Tuż po jego zakończeniu opowiedzieli o zmaganiach podczas prób, występach w ćwierćfinale i kolejnym wyzwaniu w „Dancing with the Stars”.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Piosenka na nie, taniec na tak
Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zabrali publiczność i widzów w podróż do Korei. Disco w ich wykonaniu zasłużyło na 34 punkty. - Bardzo mi się podobało, ludzi to niesie. Mieliśmy duży ubaw z tej choreografii, ale nie ukrywam, że to było bardzo trudne kondycyjnie, technicznie - tłumaczyła tancerka. Aktor serialu „Gliniarze” zwrócił uwagę na inną kwestię. - Tak na dobrą sprawę nie został skrytykowany nasz taniec, ale piosenka, do której tańczyliśmy - mówił, a chodziło oczywiście o przebój „Gangnam Style” z repertuaru PSY. A co powiedzieli o półfinale?

Ciężka praca się opłaca
Bollywoodzkie klimaty z filmu „Slumdog. Milioner z ulicy” przybliżyli Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. - Przede wszystkim był to bardzo szybki taniec, ale bardzo fajny, bo była duża praca rąk - mówiła o występie córka Anny Przybylskiej. Modelka i influencerka została również w końcu doceniona przez jurorów przy drugim tańcu. - Rumba bardziej mi podpasowała - tłumaczyła. Pozytywne opinie również zmotywowały jej partnera. - Dodało mi to wiatr w skrzydła i czuję się dużo lepiej niż po ostatnim odcinku - powiedział tancerz. Jakie jest ich nastawienie przed półfinałem?

Perfekcjonizm do bólu
Przygotowania do siódmego odcinka były bardzo intensywne, o czym opowiedzieli Kajra i Rafał Maserak. - W niedzielę było dużo napięcie, stres, coś tam nie wychodziło, nie grało - wspominał tancerz. Para jednak zgarnęła kolejny komplet „dziesiątek” od jury. - Salsa była trudniejsza niż walc. Pod względem energetycznym i technicznym - skomentowała występy Magdalena Kajrowicz-Zapała, która nie mogła uwierzyć, że znalazła się w półfinale show.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze