2021-10-12

„Gliniarze” - odcinek 615: Odróżnić przestępcę od ofiary

0

Mężczyzna zostaje znienacka zaatakowany przez nożownika i okradziony z dużej sumy, którą miał przy sobie. Kto mógł wiedzieć, że ten człowiek będzie w tym miejscu i godzinie z tak pokaźną ilością gotówki? Czy pieniądze pochodzą z legalnych źródeł? A co najważniejsze - czy ofierze i jego żonie rzeczywiście zależy na złapaniu sprawcy? W tym śledztwie nie ma prostych odpowiedzi.

Oglądaj Gliniarze online na polsatgo.pl.

Mężczyzna zostaje dźgnięty nożem i okradziony gotówki, którą przewozi. Ranny ucieka z miejsca zdarzenia. Detektywi znajdują go nieprzytomnego i ratują mu życie. W sprawie zamiast odpowiedzi pojawiają się jednak kolejne pytania i wątpliwości. Okazuje się, że poszkodowany prowadził nielegalny biznes, a jego żona próbuje manipulować detektywami. Czy funkcjonariusze dowiedzą się, dlaczego wszyscy przesłuchiwani w tej sprawie kłamią? Czy zdołają zidentyfikować sprawcę napadu?

Natomiast nad związkiem Olgierda i Dagmary zbierają się czarne chmury. Jednocześnie Łucja zdobywa dodatkowe informacje na temat poprzedniego właściciela domu Ilony. Sprawa jest dużo poważniejsza, niż Mazur mógł przypuszczać.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Helena Chorzelska: „Gliniarze” tworzą ekscytujący świat

Komentarze