2021-10-10

Ostra rywalizacja na parkiecie „Dancing with the Stars”

0

Im bliżej finału, tym coraz większa presja i apetyt na Kryształową Kulę! W ćwierćfinale „Tańca z Gwiazdami” podróż po dalekich zakątkach świata i przeboje pochodzące z różnych krajów. Po raz pierwszy w dwunastej edycji programu na parkiecie „Dancing with the Stars” tańce takie jak hip hop, disco czy bollywood! A w roli gościa specjalnego dobrze znana widzom show Cleo.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatgo.pl.

Wysoko zawieszona poprzeczka
Od końca lipca taniec stanowi element ich codzienności. Były kontuzje i kryzysy, ale gdy ubierają się w spektakularne kreacje autorstwa Malwiny Wędzikowskiej, a światła kamer zapalają się, zapominają o zmęczeniu. Jak z nowymi choreografiami poradzą sobie gwiazdy 12. edycji „Dancing with the Stars” w ćwierćfinale, w którym poprzeczka u jurorów jest postawiona naprawdę wysoko?

Tańce i piosenki w ćwierćfinale „Tańca z Gwiazdami”
Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w nietypowej dla show stylistyce - bo hip hopie - przy utworze Willa Smitha „Gettin’ Jiggy wit It”. Kajra i Rafał Maserak w nastroju kubańskich imprez w salsie do „La Vida Es Un Carnaval” Celii Cruz. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz w podróży do… Korei! Ich wyzwaniem jest disco do absolutnego hitu z 2012 roku, czyli „Gangnam Style” PSY. Egzotyczny klimat Indii jest pewny podczas występu w stylu bollywood Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza do piosenki „Jai Ho (You Are My Destiny)”.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 12, zobacz odcinek 7:

Regulamin konkursu

Komentarze