2021-10-05

Z „Love Island” do „Tańca z Gwiazdami”. Jak wrażenia?

0

Uczestnicy randkowego show Polsatu gościli na widowni „Dancing with the Stars”. Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski oraz Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk mieli okazję obejrzeć szósty odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Który występ uczestnikom „Love Island. Wyspa miłości” podobał się najbardziej? Czy sami zdecydowaliby się spróbować swoich sił na najgorętszym parkiecie w Polsce?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Łacina mocną stroną
- Pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć coś takiego na żywo i nam się podobało - mówił Mateusz Zacharczuk, zwycięzca trzeciego sezonu „Wyspy miłości”. - Lubię prywatnie tańczyć, ale nie umiem - śmiał się, choć twierdził, że mógłby popracować nad umiejętnościami. - Musiałbym na początku trochę poćwiczyć, ale lubię się uczyć nowych rzeczy, więc czemu nie? - zastanawiał się uczestnik. Jego partnerka nie miała wątpliwości w kwestii ewentualnego wzięcia udziału w show. - Jak najbardziej. Kocham latynoskie tańce. Myślę, że byłoby super - powiedziała Caroline Juchniewicz. Która para spodobała się zakochanym najbardziej i czy mają już swoich faworytów do finału?

Zmiana zdania
Magdalena Karwacka była pod wrażeniem tego, co zobaczyła. - Były fajne emocje i do tego też fajna muzyka - skomentowała. Igor Łubkowski zdradził, że oglądał program w telewizji jako dzieciak. - Zawsze tak miałem, że mówiłem, że nigdy bym nie wystąpił, ale tak jak tutaj teraz jestem to może, może... (śmiech) - przyznał mężczyzna. Co na to jego partnerka? - Gdybym dostała propozycję, to bym się zgodziła. To jest fajna przygoda. Nie wiem, jak bym dała radę kondycyjnie, ale może by się udało - powiedziała prowadząca „Love Island #NEWS”. Który taniec zachwycił parę najbardziej?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze