2021-10-05

Muzyk grupy Enej w sportowym wyzwaniu w „Ninja Warrior”

0

Jakub Czaplejewicz gościem specjalnym szóstego odcinka programu Polsatu. Puzonista znanej formacji postanowił zmierzyć się z ekstremalnie trudnym zadaniem eliminacyjnym. Artysta nie kryje, że jest wielkim fanem sportowego show. Czy pomimo entuzjazmu i radości był odpowiednio przygotowany fizycznie i mentalnie?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Trening na poważnie
Gdy tylko Jakub Czaplejewicz zobaczył „Ninja Warrior Polska” w Polsacie, stwierdził, że musi pojawić się w tym programie. - Z radością przyjechałem reprezentować Janosików z Warmii. Razem z moim trenerem podeszliśmy do tematu na tyle poważnie, na ile się dało. Co więcej, trener będzie mi towarzyszył na torze. On także spróbuje swoich sił w show Polsatu - wyjaśniał przed swoim występem puzonista zespołu Enej.

Coraz wyższe cele
Jak głoszą plotki, Jakub najchętniej spędza czas w nocnych klubach oraz... siłowni! - Chciałem sprawdzić, czy faktycznie ciężko jest przejść przez przeszkody na najtrudniejszym torze na świecie. Z poziomu kanapy wydaje to się proste – żartował muzyk. - W tym roku po raz pierwszy zadebiutowałem w triathlonie na mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim. Udział w „Ninja” to dla mnie kolejne wyzwanie na ścieżce sportowej - zaznaczył.

Kalkulacja plusów i minusów
Szybkość, zwinność, mocny chwyt, niski wzrost i niska waga - to jego mocne strony. A słabe? - Kiepsko pływam, dlatego nie chciałbym wylądować w wodzie! - mówił Jakub. - Ale jestem dobrej myśli. Stres poczułem po telefonie od Staszka Karpiel-Bułecka, który także pojawił się w programie. Podzielił się ze mną swoimi wrażeniami, ale za wiele nie mógł zdradzić. Teraz jednak rozpiera mnie wyłącznie radość! - zapewniał.

Jak wyglądał jego występ?

„Ninja Warrior Polska” - edycja 4, zobacz odcinek 6:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze