2021-09-30

„Przyjaciółki” - odcinek 211: Wielkie miłosne rozczarowania

0

Zuza postanawia umówić się na spotkanie z żoną Błażeja. Ma nadzieję, że dowie się czegoś więcej o ich związku. Relacja małżeństwa jest bardziej skomplikowana, niż się spodziewała. Żona mężczyzny jest w nim nadal zakochana i nie dopuszcza myśli o rozstaniu oraz rozwodzie. Mężczyzna w końcu mówi Markiewicz, że nie ma siły starać się o jej względy, ponieważ zrobił wszystko, co w jego mocy... Co ona na to?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Rodzicielskie kłopoty
Po kłótni z Hanią Inga czuje się bardzo samotna. Dziewczyna mówi matce, że nie zrezygnuje z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, dlatego że nie chce skończyć w salonie urody jak ona. Nastolatka uważa, że Inga podejmowała w życiu złe decyzje, dlatego ma dwóch byłych partnerów i córki, które mają innych ojców. A gdy będzie potrzebowała prawdziwej pomocy, może liczyć tylko na siebie... Te słowa bardzo ranią Gruszewską i sprawiają, że zaczyna zastanawiać się, gdzie popełniła największy błąd.

Małżeńska zazdrość
Po wybudzeniu ze śpiączki Artur dzwoni do Anki... Paweł jest o niego bardzo zazdrosny. Nie rozumie, dlaczego to właśnie do jego żony restaurator dzwoni w pierwszej kolejności. Strzelecki ma również inne problemy. Czuje, że ma zły kontakt z córką i zauważa, że nie ma poważania w oczach syna, który nie pyta go o zdanie w trakcie wyboru życiowej drogi po maturze. Dlatego Paweł mówi Ance, że nie może liczyć na swoją rodzinę, a jedyne, co nigdy go nie zawiodło to jego praca...

Przyjacielska pomoc
Gdy Patrycja dowiaduje się od Anki, że Artur wybudził się ze śpiączki, od razu jedzie do niego do szpitala. Cieszy się, gdy widzi, że mężczyzna ma się dużo lepiej. Wiedząc, że restaurator jest samotny, proponuje mu bezinteresowną i przyjacielską pomoc. Jednak Artur odbiera to inaczej... Ma nadzieję, że Patrycja wybaczy mu jego błędy z przeszłości. Ale Patrycja ma jeszcze jeden problem, bo w jej życiu znów pojawia się Wiktor. Mężczyzna jest obrońcą napastnika Artura...

Czy Zuza doceni starania Błażeja? Czy Inga zgodzi się na wyjazd córki do Stanów Zjednoczonych? Jak Anka pomoże Pawłowi w kryzysie?

„Przyjaciółki” - sezon 18, zobacz odcinek 211:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze