2021-09-23

„Przyjaciółki” - odcinek 210: Wspomnienia z dawnych lat

W życiu przyjaciółek wiele się dzieje. Anka, Patrycja, Zuza i Inga postanawiają na chwilę się zatrzymać i organizują babski wieczór na działce. Piękne okoliczności przyrody, cisza, spokój i najlepsze towarzystwo skłaniają je do refleksji nad tym co było... i co jest. Oglądając zdjęcia, każda z nich dostrzega, jak wielką drogę musiały przejść.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Niepewność Patrycji, święto Anki
Po bójce z klientem restauracji Artura zabiera pogotowie. Patrycja nie wie, co dzieje się z jej byłym parterem. Bardzo się martwi i próbuje dowiedzieć się czegokolwiek o stanie jego zdrowia.  Nie jest jednak rodziną ofiary, przez co nie może zaczerpnąć żadnych informacji. Dlatego spotyka się z Anką, żeby podstępem sprawdzić, czy Artur ma się dobrze. Jednak nie jest to proste... Jedyne, co jej pozostaje, to nagrać się na jego sekretarkę. Tymczasem Anka z mężem świętują swoją rocznicę ślubu.

Trudna rozmowa bez wyjaśnienia
Zuza nie wie, na czym stoi. Z jednej strony widzi, że Błażej zabiega o jej względy, a z drugiej wie, co mówiła o nim jego była żona... Dlatego postanawia, że porozmawia z nim o tym, co od niej usłyszała. Gdy pyta się go wprost o jego związek z żoną, Błażej nagle nabiera wody w usta. Nie chce powiedzieć, czy biorą rozwód. Natomiast Stefa jest teraz największym wsparciem dla Zuzy w opiece nad Krzysiem. To pozwala jej wyjechać z przyjaciółkami na działkę.

Wsparcie na wagę złota
Inga i Andrzej spotykają się z córką i jej nowym chłopakiem, aby porozmawiać o planach Hani na przyszłość. W restauracji Gruszewska dowiaduje się, że jej dziecko zamierza... kontynuować naukę w Stanach. Dziewczyna chce zdawać na medycynę. Mimo że Inga wierzy w jej siłę, widzi wiele minusów tej decyzji. Zwierza się przyjaciółkom, że nie wie co zrobić w tej sytuacji. Ale w rozmowie okazuje się, że dwadzieścia lat temu Inga miała takie same plany, jak jej córka, tylko jej nie udało się ich zrealizować...

Czy Patrycji uda się dowiedzieć, co dzieje się z Arturem? Czy Zuza usłyszy od Błażeja prawdę o jego związku z żoną? Czy Inga pozwoli Hani studiować za granicą?

„Przyjaciółki” - sezon 18, zobacz odcinek 210:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.