2021-09-23

Paulina Sykut-Jeżyna: Czułam obecność Kory i to pomogło

0

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL o zwycięskiej metamorfozie. Paulina Sykut-Jeżyna wygrała drugi odcinek 15. edycji show z piosenką „To tylko tango” z repertuaru grupy Maanam. Prezenterka telewizyjna, która pracowała z Korą na planie programu „Tylko muzyka. Must be the music” opowiedziała o tym, jak przygotowywała się do roli i co ułatwiło jej to zadanie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Wspomnienie pracy z legendą
Paulina Sykut-Jeżyna nie spodziewała się, że rola Kory doprowadzi ją do triumfu. - Każdy występ jest wielkim wyzwaniem i nigdy nie ma pewności, że będzie on wygrany. Nigdy się też tak nie nastawiam, ale rzeczywiście czas przygotowań był dla mnie wyjątkowy - mówiła. Dlaczego? Prezenterka miała okazję poznać Korę osobiście. Czy to pomogło w występie? - To zdecydowanie ułatwiło mi zadanie. Przez wiele lat współpracowałyśmy na planie „Tylko muzyka. Must be the music” i miałam do czego się odnieść tak głębiej. Naprawdę obserwowałam ją z bliska. Już podczas prób, przygotowań, gdy byliśmy na hali, czułam jej obecność - przyznała gwiazda.

Zmiana klimatu o 180 stopni
W trzecim odcinku uczestniczka wylosowała postać amerykańskiej raperki Nicki Minaj. - Bardzo duża i trudna rola dla mnie. Osobowość totalnie sprzeczna z moją. Zawsze jednak mam tak, że gdy się przygotowuję, lubię te utwory, poznaje te postaci. Nigdy nie miałam tak, że był we mnie jakiś sprzeciw, co do postaci, którą przedstawiam. Polubiłam też Nicki Minaj - mówiła z uśmiechem Paulina Sykut-Jeżyna. - To jest kobieta bardzo wyzywająca i kontrowersyjna, na takim wizerunku bazuje. Nie ukrywam, że było to dla mnie bardzo trudne. Ja mam w sobie wrodzoną delikatność fizyczną i psychiczną, a ona jest totalnie inna - kontynuowała. - Myślę jednak, że wyszło fajnie - oceniła. Widzowie przekonają się o tym w trzecim odcinku piętnastej edycji show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 15, zobacz odcinek 2:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze