2021-09-23

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 22

0

Widzowie i uczestnicy wybrali, które cztery osoby musiały natychmiast wrócić do domu. Decydujące wyniki ogłosiła Karolina Gilon. Po dwuetapowym dreszczowcu, kiedy najpierw odpadli Andzia i Jędrek, a potem dołączyli do nich Angelika i Szymon, nic już nie jest w willi takie samo. Tym bardziej że mamy... dwie wille! Jak wypadnie test na wierność i czy nowe osoby zagrzeją miejsce na dłużej w czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Huragan na „Wyspie miłości”
Tego jeszcze nie było! Karolina Gilon co prawda zawsze zwiastuje duże zmiany, ale takich nie spodziewał się nikt. Prowadząca zaprosiła wszystkich do Kręgu Ognia i zaczęło się... - Przychodzę, bo mam wiadomość - rozpoczęła gospodyni reality show, gotowa na gruntowne porządki. - Widzowie w Polsce najbardziej lubią, jak w parach rozkwitają uczucia. Widzą też, jak was coś hamuje lub powstrzymuje - wprowadziła uczestników w temat wieczoru, a potem przeszła do konkretów.

Zdanie widzów jest najważniejsze
Najpierw podała wyniki głosowania fanów programu, którzy przez oficjalną aplikację wskazali pary „bez chemii”. Okazało się, że najwięcej osób śledzących wydarzenia w Hiszpanii wybrało duet, który powstał z tercetu singli, po rozpadach w swoich związkach, czyli Andzia i Jędrek. W ten sposób ich los został przesądzony i musieli niezwłocznie opuścić program.

Będziemy tęsknić
Oboje byli w czwartej edycji od samego początku. Nadszedł jednak kres ich starań o miłość. Odchodzili, życząc pozostałym wszystkiego, co najlepsze. - To był cudowny czas. Miałem okazję przeparować się aż pięć razy! Bogate doświadczenie - opisał swoje przeżycia „Surfer”, który już zaprosił Andzię na naukę pływania kajakiem. - Ale… będziemy się skupiać na przyjaźni - dodał wymownie Jędrek. Powodzenia!

Najpierw trzęsienie ziemi, a potem…
Emocje nie zdążyły jeszcze opaść, gdy Karolina Gilon przekazała drugą część informacji. - Ale to nie koniec wieczoru! Mam dla was jeszcze dwa bilety do domu - ogłosiła. Kolejne dwie pary, które zdaniem widzów wypadły najsłabiej, stanęły przed widmem eliminacji. Wszystko zależało teraz od ich koleżanek i kolegów. Islanderzy mogli uratować jedną dziewczynę i jednego chłopaka z pechowej czwórki.

Takie są zasady na „Love Island”
Kogo wybrać? W kim ulokować swoją sympatię? Kto zasługiwał na kolejną szansę? A może w tym momencie o wyborze uczestników decydowały już inne czynniki? Ostatecznie niejednogłośną decyzją uratowali się Adrian i Ola, a to oznaczało, że Angelika i Szymon dołączyli do Andzi i Jędrka. - Waszym przyjaciołom było bardzo ciężko podjąć tę decyzję. Nie miejcie im tego za złe - podsumowała Karolina Gilon.

Poza willą też jest życie
- Czułam, że to jest ten czas. Wiedziałam, że już raczej tutaj nikogo nie spotkam - powiedziała Angelika, która nie trafiła tym razem na wymarzonego partnera pokrytego w całości tatuażami. - To był dosyć krótki czas na „Wyspie miłości”, ale bardzo dla mnie ważny. Poznałem wiele wspaniałych osób, ale nie zakochałem się i mam nadzieję, że to wkrótce się zmieni - podsumował swój pobyt w programie Szymon. Trzymamy kciuki za poszukiwania drugiej połówki w Polsce!

Babskie śniadanie bez testosteronu
Następnego dnia Wyspiarki zostały zaproszone na śniadanie z Karoliną. Nie tylko mogły chwilę odetchnąć poza willą, ale miały również czas na pogaduchy o związkach. „Nabierzcie dystansu i poplotkujcie uczciwie. #spicegirls #perfectday” - brzmiała wiadomość. Nikogo specjalnie nie trzeba było namawiać.

To się nazywa reset
Panowie mieli nadzieję, że dziewczyny po emocjach poprzedniego wieczoru, wrócą uśmiechnięte i zadowolone, a przede wszystkim wypoczęte i zrelaksowane. Karolina Gilon zadbała jednak o odrobinę wrażeń ukrytych w komentarzach na temat uczestniczek, a potem przeszła do omawiania par. Poproszona o opinię Paulina wyznała, że... nie widzi przyszłości z Andrzejem!

Nowa willa, nowe rozdanie
W międzyczasie panowie zostali zaskoczeni informacją. „Chłopaki, kochać to nie znaczy zawsze to samo. Właśnie przeprowadzacie się do nowej miejscówy. #casaamor #bang”. Czekała ich szybka zmiana lokalizacji. A przecież... co dzieje się w Casa Amor zostaje w Casa Amor! Czego można się spodziewać? Zapraszamy jutro!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 22:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze