2021-09-24

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 23

0

Panowie odjechali w nieznane, a do pań przyszli nieznajomi. Akcja Casa Amor! Kto na tym zyska, a kto straci? Jak rozegrają ten etap programu uczestnicy? Czyje uczucia zostaną poddanej najwyższej próbie i do czego doprowadzą? Ważnych pytań jest wiele, a emocje w obu willach aż buzują. Jak wiadomo, single wracają do domu i nikt nie chciałby odpaść. Dla kogo będzie to przełomowy czas w „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Podwajamy stawkę!
Już są! I zaczynają swoją miłosną misję. Dziesięcioro nowych singli, którzy chcą za wszelką ceną zburzyć obecny układ par. Pięć dziewczyn i pięciu chłopaków śmiało weszło do Casa Amor oraz willi, żeby zdobyć serca Wyspiątek. Czy związki wytrzymają ten wymagający test? A może ktoś z samotnych Islanderów znajdzie wśród nowych osób drugą połówkę?

Czytaj więcej o nowych uczestnikach „Love Island. Wyspa miłości”
„Love Island. Wyspa miłości”: Oto dziewczyny z Casa Amor
„Love Island. Wyspa miłości”: Poznaj nowych singli z willi

Co słychać w willi?
U dziewczyn inicjatywę zdecydowanie przejęła Ola, która od razu zaznaczyła, że jest wolna, ale też pokazała nowym, że ona tu rządzi. Kandydaci chętnie rozmawiali z dziewczynami, żeby od początku jak najlepiej wykorzystać swój czas. Jedne wykazały zainteresowanie, a inne grzecznie krążyły myślami wokół swoich drugich połówek w Casa Amor. Nic nie szkodzi... Dawid, Mateusz, Patryk, Adi i Wojtek jasno się określili, że idą po swoje, a nawet wskazali, które z singielek i komu najbardziej się podobają. Jak te zapewnienia wypadną w dalszej konfrontacji z Islanderkami?

Faceci w delegacji
Jest taka reguła, że co się wydarzy w Casa Amor, zostaje w Casa Amor! Chłopcy byli wyraźnie zadowoleni z czekającej ich kolejnej przygody i nowych koleżanek. Edyta, Marta, Iwona, Laura i Violetta zrobiły duże wrażenie. Adrian tryskał energią, jakiej dawno u niego nie było widać. Okazało się, że te same typy co on, obstawia również Andrzej, gotowy, żeby się otworzyć. Arek i Jurek również świetnie się bawili, obaj zachwyceni tą samą dziewczyną - wysoką blondynką. Nawet Wiktor obstawiał faworytkę. Kandydatki oczywiście także wzięły ich na języki, żeby podzielić się między sobą pierwszymi wrażeniami. Będą odbijać? No raczej... W jakim kierunku rozwiną się nowe znajomości?

Małe rzeczy są najważniejsze
Co zrobić, żeby dziewczyny w willi pamiętały o swoich partnerach? Niektórzy panowie zadbali o to ze szczególnym namaszczeniem, zostawiając pożegnalne prezenty na czas rozstania. Andrzej położył na łóżku Pauliny różę i wyznał jej miłość, naklejając karteczkę na puderniczce, Jurek namalował serce dla Alex, a Wiktor zostawił pod poduszką swoje perfumy dla Magdy. Tylko Aleksandra niczego nie znalazła od Arka...

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 23:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze