2021-09-22

„Komisarz Mama” - odcinek 12: Przyjaźń, pieniądze i zazdrość...

0

Trójka najlepszych przyjaciół, którzy skoczyliby za sobą w ogień. Łączyła ich wspólna pasja, lecz ich drogi się rozeszły. Kiedy zamordowany zostaje jeden z nich, podejrzenia padają na pozostałą dwójkę. Sprawcy szuka komisarz Matejko, a z pomocą w śledztwie przychodzi jej zgrany zespół. Niestety w życiu prywatnym Maria może już liczyć tylko na siebie...

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Córka wstydzi się mamy policjantki
Maria ma poczucie, że została zupełnie sama... Zdecydowała zerwać kontakty z Łukaszem, ale to nie zmieniło jej oschłego stosunku do męża. Mimo że Andrzej chce do niej wrócić i pokazuje to na każdym roku, Matejko jest nieugięta. Nie pozwala nawet się mu pocałować, jak to było za dawnych lat. Maria ma także problemy wychowawcze z córką. Nastolatka zakochuje się w rówieśniku, z którym bojkotują stołówkę szkolną. Gdy Eliza trafia na komisariat i spotyka matkę, nie przyznaje się do niej przed swoimi kolegami ze strajku.

Nowa osoba na pokładzie
Do zespołu Marii dołącza nowa osoba - Alina Żuk, technik kryminalistyki, która przychodzi na miejsce laborantki Heleny Zawady. Jest to specyficzna osoba, która nie nie sprawia dobrego, pierwszego wrażenia. Jest pewna siebie, ale zarazem niemiła. Natomiast zależy jej na dobrym rozpoznaniu sprawy... Na czym zależy też Matejko.

Zespół przychylny metodom Marii
W sprawę morderstwa młodego przedsiębiorcy, a wcześniej grafficiarza, zostaje zaangażowany również inny śledczy, który zna dobrze środowisko, w jakim obracała się ofiara. Podejrzanymi w sprawie stają się dawni najlepsi przyjaciele Tomasza Mielewskiego. Podkomisarz Eryk Glinka również staje na drodze metodom śledczym komisarz, co bardzo nie podoba się już zżytemu zespołowi Matejko, a przede wszystkim Żeromskiemu. Piotr jest coraz bardziej przychylny swojej szefowej. Zaczyna dostrzegać w niej również inne zalety oraz naturalne, kobiece piękno.

Czy Alina Żuk i Matejko mają szansę się porozumieć? Co tak naprawdę Piotr zaczyna czuć w stosunku do Marii? Czy sprawa graficiarzy - przyjaciół okaże się nie do rozwiązania bez pomocy innego śledczego?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze