2021-09-15

„Komisarz Mama” - odcinek 11: Nierówna walka z czasem

0

Przed Marią Matejko jedna z najtrudniejszych spraw do rozwiązania. Ktoś mający dostęp do serwerów szpitala zabija ludzi przy pomocy jednego kliknięcia. Komisarz i jej zespół walczą z czasem, a na szali jest ludzkie życie. Liczy się każda minuta. Presja tej sprawy nie pomaga Marii w podjęciu decyzji odnośnie jej relacji sercowych.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Mąż wsparciem w kryzysie?
Andrzej coraz częściej pojawia się w domu i w życiu Marii. Wykorzystuje fakt, że mieszka tuż obok, co zaczyna coraz bardziej irytować zapracowaną komisarz. Na dodatek w jej życiu dochodzą problemy wychowawcze z najstarszym synem. Julek podrabia podpis mamy, aby dostać się do szkoły zawodowej. Chłopak wie, że rodzice chcą inaczej poprowadzić jego ścieżkę  zawodową - ma zdać maturę i iść do liceum - a nie technikum gastronomicznego. A co z Łukaszem? Marii udaje się do niego dodzwonić i umówić na randkę.

Nowe spojrzenie na Matejko
Członkowie zespołu Marii dobrze znają swoją szefową, dlatego przymykają oko na jej liczne, dziwne zachowania. W przeciwieństwie do inspektor Patrycji Madalińskiej, która w trakcie śledztwa wyznaje Marii, że bardzo jej nie lubi i nie rozumie jej metod działania. Żeromski natomiast dostrzega w Marii coś wyjątkowego, czego nigdy wcześniej nie widział. Nowe spojrzenie na Matejko rzuca mu jego matka, która jest obrońcą głównego podejrzanego.

Niewinne ofiary
Grupa Marii prowadzi śledztwo w sprawie anonimowych maili wysyłanych pacjentom kardiologii. W treści widnieje zapowiedź śmierci adresata - konkretny dzień i godzina. Matejko i jej współpracownicy mają niewiele czasu, aby poinformować ofiary o zajściu i zapobiegnięciu tragedii. Niestety, Maria i Piotr są świadkami śmierci właściciela żwirowni. O wskazanej porze przez nadawcę maila przestał działać defibrylator mężczyzny, powodując jego natychmiastowy zgon. Trop doprowadza policjantów na oddział pobliskiego szpitala, gdzie ordynatorem jest doktor Adam Piasecki. W międzyczasie maila dostaje matka Piotra Żeromskiego, również uwikłana w śledztwo.

Kto okaże się bezwzględnym zabójcą? Czy Maria pozwoli synowi spełniać zawodowe marzenia? Czy uda się uratować matkę Piotra Żeromskiego?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze