2021-09-08

„Komisarz Mama” - odcinek 10: W pułapce miłości

0

Maria gubi się w sprawach sercowych i prywatnych. Nie umie podjąć decyzji, z kim chciałaby być... Dlatego równolegle umawia się z sąsiadem i mężem. Wszystko jest skomplikowane do momentu, gdy w trakcie śledztwa spotyka kobietę, która zmienia jej punkt widzenia na relacje. Tymczasem w pracy jej współpraca z grupą jest coraz lepsza.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Co dwóch, to nie jeden
Maria nie wie, co zrobić w kontekście relacji miłosnych. Z jednej strony bardzo zależy jej na dobrym kontakcie z mężem, a z drugiej nie chce stracić Łukasza. Po ostatnim spotkaniu z sąsiadem komisarz nie wraca na noc do domu. Dla byłego chłopaka znaczy to dużo, lecz u niej wprowadza to tylko większy mętlik. Na dodatek w nieoczekiwanych okolicznościach mąż wyznaje Matejko, że ją kocha i chce wrócić do niej oraz zacząć wszystko od nowa. Choć Marii wydaje się, że traci kontrolę, impuls sprawia, że dokładnie wie, co zrobić w tej sytuacji.

Siła w drużynie
Sprawa, którą prowadzi zespół, bardzo zbliża Marię i jej współpracowników. W trakcie śledztwa komisarz trafia do aresztu, za prowadzenie samochodu pod wpływem nielegalnych substancji. Cała ekipa jest bardzo zaniepokojona zdrowiem i życiem swojej szefowej. Najbardziej w pomoc angażuje się podkomisarz Zieliński, który jest pewien, że Matejko nigdy z własnej woli, nie wsiałaby do pojazdu po narkotykach. Dlatego zabiera ją z celi i zawozi do swojego domu, aby wytrzeźwiała i opowiedziała, co się stało. W tym czasie śledztwo przejmuje Jan i Roma.

Młodzi duchem
Grupa Marii prowadzi tajemnicze śledztwo w sprawie zabójstwa studenta Michała Majeckiego. Chłopak wynajmował pokój w domu emerytowanej Franceski Guerrini-Kowalik. Mimo wieku kobieta jest bardzo młoda duchem. Okazuje się, że zakochała się w swoim współlokatorze i sponsorowała mu bardzo drogie prezenty... między innymi remont zabytkowego samochodu. Uroda starszej pani przyciągnęła do niej nie tylko młodego chłopaka, ale również innych wielbicieli. Zakochany we Francesce jest również siedemdziesięcioletni artysta, malarz i konserwator mebli, Henryk. Mężczyzna bardzo nie lubił Michała...

Jak Matejko zareaguje na słowa męża? Czy Maria doceni pomoc Zielińskiego? Kto zamordował studenta?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze