2021-09-22

Hanna Śleszyńska w serialu „Komisarz Mama”. Kogo gra?

0

Popularna aktorka znana z ról komediowych w zupełnie innym wydaniu u boku Pauliny Chruściel. Hanna Śleszyńska wciela się w rolę technika kryminalistyki, która przychodzi na miejsce laborantki Heleny Zawady. Alina Żuk to specyficzna postać. Czy znajdzie wspólny język z Marią Matejko? „Komisarz Mama” w środę o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Technik kryminalistyki o specyficznym poczuciu humoru
Nowa bohaterka, którą gra Hanna Śleszyńska, jest w wieku przedemerytalnym - co sprawia, że nie zależy jej na kontaktach z zespołem i utrzymywaniu dobrych relacji. Nie zabiega też o sympatię. Przede wszystkim charakteryzuje ją specyficzne poczucie humoru. Jest fachowcem i zależy jej tylko na tym, aby dobrze wykonać swoją pracę. Jak zatem przyjmie ją zespół? Czy jak jej poprzedniczka znajdzie wspólny język z szefową Marią Matejko?

Nowe aktorskie wyzwanie
A co o postaci mówi sama aktorka? - Jest to dla mnie nowa tematyka, aczkolwiek zawsze chciałam grać w takim kryminalnym serialu. Mamy bardzo fajną, zgraną ekipę, miło nam się pracuje. Cieszę się, że tu się znalazłam. Musiałam się doszkolić, bo w serialu są różnego typu ofiary, w różny sposób zginęły. Na początku obawiałam się, czy podołam wszystkim technicznym sprawom. Jestem zadowolona, że to coś zupełnie nowego, nowe wyzwanie - zdradza Hanna Śleszyńska.

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze