2021-09-18

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”: Nowa porcja skeczów

0

Co wydarzyło się na scenie rozrywkowego show Polsatu w drugim odcinku? Bohaterowie programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” przygotowali dla widzów nowe żarty oraz kolejne superśmieszne scenki z cyklu „Pod willą” i „Z Andrzejem na nartach” oraz najświeższe newsy, czyli „Fakty autentyczne”. Za oprawę muzyczną odpowiada niezastąpiony zespół Enej, a gościem specjalnym jest Kabaret Smile. Warto zakończyć weekend z szerokim uśmiechem!

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Seria wpadek i zwrotów akcji
Co zrobić kiedy pęknie nam rura w domu, zalewamy sąsiadkę, ale niestety administrator budynku nie chce nam podać jej danych? Na te pytania odpowiada skecz „Rodo” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Jak się okazuje, dane osobowe są ważniejsze niż same osoby.

Walka samców alfa
Goście odcinka - Kabaret Smile, połączyli siły z Kabaretem Młodych Panów w scence zatytułowanej „Rachuneczek”. Super modna restauracja, drogie drinki, piątka przyjaciół, świetna atmosfera, ale tylko do momentu, kiedy kelner przynosi bardzo wysoki rachunek. Jak może zakończyć się taka kolacja, gdy do głosu dochodzi rozdmuchane męskie ego?

Jeść czy uciekać?
Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf oraz Ewa Błachnio mają problem, bo ktoś... zaliczył „Zgon w restauracji”! Co w tej niecodziennej sytuacji zrobią goście, kelner oraz policjanci, czekając na prokuratora?

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zobacz odcinek 2:

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze