2021-09-12

„Młodzi i Moralni”: Na początek spotkania pełne humoru

0

Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju w kolejnej odsłonie cyklu „Kabaret na żywo”. Specjalnie dla widzów Polsatu przygotowali premierowe skecze i nowe cykle. Gościem specjalnym był Kabaret Ani Mru-Mru, a silną reprezentację miały panie. Widzów bawiły Agata Wątróbska, Ewa Błachnio, Olga Łasak i Marta Podobas. Do tego Paweł Koślik, Ireneusz Krosny, Kabaret Czesuaf i zespół Enej.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Spór gangsterów
Na początek skecz „Mafia”, czyli polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Na spotkanie w Otwocku - bo wszyscy myślą, że gangsterzy to tylko Pruszków lub Wołomin - stawiły się dwie ekipy, aby zażegnać spór o wpływy w kraju. Czy gwara śląska została zrozumiana przez przeciwników z Warszawy? Zasadą gospodarzy było „żadnych trupów”...

„Chcemy się bawić i łączyć”
Tuż po premierowej scence liderzy Kabaretu Młodych Panów i Kabaretu Moralnego Niepokoju przywitali się widzami i opowiedzieli, dlaczego to ich wspólny program. - Bo ciągle nas dzielą, sortują, napuszczają na siebie. A my chcemy połączyć Śląsk z Warszawą, w ogóle chcemy coś łączyć, coś więcej niż koniec z końcem. Chcemy się bawić, a nie tylko brać udział w konkursie, kto jest cwańszy - mówili Robert Korólczyk i Robert Górski.

Oryginalne zastosowania
Rodzina nie zawsze wygląda jak na obrazku, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu „Castorama”. Mąż zadowolony z siebie przybiegł do domu z masą kubłów, które rozdawali w sklepie. Było za darmo, więc wziął ile wlezie. A potem musiał się tłumaczyć małżonce, jak zamierza je wszystkie wykorzystać. Mocno bronił swojego pomysłu wymyślając coraz to nowe zastosowanie przyniesionych przedmiotów.

„Faceci są przereklamowani”?
Co by było, gdyby światem rządziły kobiety? Czy byłoby mniej kłótni? Chyba nie... Bo spierają się ze sobą nawet „WAGS”, czyli żony i dziewczyny piłkarzy. A o co dokładnie? Zobaczcie sami!

Wymuszone spotkanie
Inną nową serią jest „Z Andrzejem na nartach”, czyli spojrzenie na życie kancelarii prezydenta w krzywym zwierciadle. Głowę państwa odwiedzili premier oraz jeden z polityków wcześniej większości rządzącej, a teraz opozycji, któremu nie było łatwo się dostać do pałacu. Czego dotyczyło to spotkanie?

Na miejscu czy na wynos?
Jednym z ważnych wydarzeń społecznych w 2021 roku było... „Otwarcie restauracji”. Kabaret Młodych Panów o tym, jakie to było przeżycie dla kucharzy i kelnerów przyzwyczajonych do wielomiesięcznego pakowania jedzenia na wynos.

Czekając na rejs
Gościem kabaretowym pierwszego odcinka był Kabaret Ani Mru-Mru. Pochodzący z lubelszczyzny artyści w skeczu o... trzech żeglarzach. Dla dwóch z nich wyjazdy na „Mazury” to przede wszystkim picie w tawernach. „Hej, ha, kolejkę nalej. Hej, ha, zagrajmy w karty”. Czy udało im się wyruszyć w piękny rejs?

Kącik informacyjny i publicystyczny
Kolejny cykl to newsy, czyli „Fakty Autentyczne”. Na przegląd najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata zaprosili Robert Korólczyk i Ewa Błachnio. Nie zabrakło także rozmowy z gościem w programie „Musztarda po obiedzie”.

„Pod willą” dużo się dzieje
Widzowie „Kabaretu na żywo” co tydzień będą mogli oglądać perypetie policjantów na warszawskim Żoliborzu. W pierwszym odcinku wtajemniczali nowego kolegę w panujące tam reguły.

Na czym polega „Terapia doktora Owczarka”?
Przede wszystkim ten psychoterapeuta... nie gryzie. Kogo jako pierwszego gościł „Salon Terapii” doktora i z jakim problemem przyszedł do niego pacjent na wizytę?

Muzyczny finał
A na koniec Ireneusz Krosny w specjalnym bloku reklamowym i zespół Enej z gościnnym udziałem Marty Podobas w utworze „Szare miraże” z repertuaru grupy Maanam.

Dziękujemy za wspólną zabawę! Zapraszamy w kolejną niedzielę do Polsatu!

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zobacz odcinek 1:

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze