2021-09-12

„Młodzi i Moralni”: Na początek spotkania pełne humoru

0

Duża dawka rozrywki w pierwszym odcinku nowej odsłony cyklu „Kabaret na żywo”. Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju specjalnie dla widzów Polsatu przygotowali premierowe skecze i nowe cykle. Gościem specjalnym był Kabaret Ani Mru-Mru, a silną reprezentację miały panie. Widzów bawiły Agata Wątróbska, Ewa Błachnio, Olga Łasak i Marta Podobas. Do tego Paweł Koślik, Ireneusz Krosny, Kabaret Czesuaf i zespół Enej.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Na początek skecz „Mafia”, czyli polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Na spotkanie w Otwocku - bo wszyscy myślą, że gangsterzy to tylko Pruszków lub Wołomin - stawiły się dwie ekipy, aby zażegnać spór o wpływy w kraju. Czy gwara śląska została zrozumiana przez przeciwników z Warszawy? Zasadą gospodarzy było „żadnych trupów”...

Tuż po premierowej scence liderzy Kabaretu Młodych Panów i Kabaretu Moralnego Niepokoju przywitali się widzami i opowiedzieli, dlaczego to ich wspólny program. - Bo ciągle nas dzielą, sortują, napuszczają na siebie. A my chcemy połączyć Śląsk z Warszawą, w ogóle chcemy coś łączyć, coś więcej niż koniec z końcem. Chcemy się bawić, a nie tylko brać udział w konkursie, kto jest cwańszy - mówili Robert Korólczyk i Robert Górski.

Rodzina nie zawsze wygląda jak malowana, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu „Castorama”. Mąż zadowolony z siebie przybiegł do domu z masą kubłów, które rozdawali w sklepie. Było za darmo, więc wziął ile wlezie. A potem musiał się tłumaczyć małżonce, jak zamierza je wszystkie wykorzystać. Mocno bronił swojego pomysłu wymyślając coraz to nowe zastosowanie przyniesionych przedmiotów.

Czy „Faceci są przereklamowani”, jak głosi nazwa jednego z cykli? Co by było, gdyby światem rządziły kobiety? Czy byłoaby mniej kłótni? Chyba nie... Bo spierają się ze sobą nawet „WAGS”, czyli żony i dziewczyny piłkarzy. A o co dokładnie? Zobaczcie sami!

Inną nową serią jest „Z Andrzejem na nartach”, czyli spojrzenie na życie kancelarii prezydenta w krzywym zwierciadle. Odwiedzili go premier oraz jeden z polityków wcześniej większości rządzącej, a teraz opozycji. Czego dotyczyło to spotkanie?

Jednym z ważnych wydarzeń społecznych w 2021 roku było... „Otwarcie restauracji”. Kabaret Młodych Panów o tym, jakie to było przeżycie dla kucharzy i kelnerów przyzwyczajonych do wielomiesięcznego pakowania jedzenia na wynos.

Gościem kabaretowym pierwszego odcinka był Kabaret Ani Mru-Mru. Pochodzący z lubelszczyzny artyści w skeczu o... trzech żeglarzach. Dla dwóch z nich wyjazdy na „Mazury” to przede wszystkim picie w tawernach. „Hej, ha, kolejkę nalej. Hej, ha zagrajmy w karty”. Czy udało im się wyruszyć w piękny rejs?

Kolejny cykl to „Newsy”, czyli Fakty Autentyczne. Na przegląd najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata zaprosili Robert Korólczyk i Ewa Błachnio. Nie zabrakło także rozmowy z gościem w programie „Musztarda po obiedzie”.

Co dzieje się „Pod willą”? Widzowie „Kabaretu na żywo” co tydzień będą mogli oglądać perypetie policjantów na warszawskim Żoliborzu. W pierwszym odcinku wtajemniczali nowego kolegę w panujące tam reguły.

Na czym polega „Terapia doktora Owczarka”? Przede wszystkim ten psychoterapeuta nie gryzie. Kogo jako pierwszego gościł „Salon Terapii” i z jakim problemem przyszedł na wizytę?

A na koniec Ireneusz Krosny w specjalnym bloku reklamowym i zespół Enej z gościnnym udziałem Marty Podobas w utworze „Szare miraże” z repertuaru grupy Maanam.

Dziękujemy za wspólną zabawę! Zapraszamy w kolejną niedzielę do Polsatu!

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze