2021-09-17

Staszek Karpiel-Bułecka na torze „Ninja Warrior Polska”

0

Jak popularny góral poradził sobie z ekstremalnymi przeszkodami w show? Stanisław Karpiel-Bułecka wykazał się niezwykłą brawurą i fantazją na niezwykle wymagającej trasie, ale czy to wystarczyło, żeby przejść pierwszą część eliminacji? Czy muzyk był w odpowiedniej formie fizycznej? Zobacz jego występ w czwartym odcinku „Ninja Warrior Polska” w Telewizji POLSAT.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Spodziewajcie się niespodziewanego
Góralski temperament, tężyzna fizyczna i poczucie humoru, którym potrafi rozbawić nawet największego ponuraka. Tego wokalisty po prostu nie mogło zabraknąć w programie „Ninja Warrior Polska”. - Jestem fanem show! Będę się łapał moimi pazurami jak jastrząb i dam z siebie wszystko - zdradził Staszek Karpiel-Bułecka. - Nastawienie jest dobre, psycha mocna, a co się dalej stanie, to zobaczymy – dodał.

Najważniejszy jest pomysł
Na pierwszy rzut oka, wydawać by się mogło, że lider formacji Future Folk ma duże szanse, aby pokazać się na torze przeszkód z jak najlepszej strony. Jakiego zdania był sam zainteresowany? - Sylwetka to nie wszystko! Obok siły i techniki tu liczy się także wyobraźnia i pomysł na przejście poszczególnych przeszkód - zauważył wokalista. - Stres jest, bo nie chcę przynieść wstydu rodzinie. Zresztą każdy tutaj chce wypaść jak najlepiej. A w tym programie różne rzeczy mogą się wydarzyć. Zdarza się, że ludzie odpadają tam, gdzie nikt by nie przypuszczał - podsumował.

Czy Staszek Karpiel-Bułecka zrealizował swoje założenia? Czy udało mu się sprawić, że bliscy byli z niego dumni?

„Ninja Warrior Polska” - edycja 4, zobacz odcinek 4:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze