2021-09-15

Szymon wszedł do willi „Love Island. Wyspa miłości”

Kim jest nowy uczestnik randkowego reality show Polsatu i czy zdobędzie miłość? Pojawienie się w programie, gdy grupa jest już ze sobą mocno związana, a niektóre pary łączą silne relacje, z pewnością nie jest łatwe. Jaki plan przygotował Szymon, żeby skraść serce jednej z dziewczyn? Poznajcie kolejnego singla czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Które jego atuty mogą okazać się najważniejsze w uczuciowych podbojach?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

26-letni Szymon Pytlewicz to księgowy z Poznania. Jest typem zdobywcy, ale lubi też być zdobywany. Jak już stawia sobie jakiś cel, potrafi go osiągnąć. Przykłady? Ukończenie studiów, ale także gruntowne schudnięcie. Inne atuty? Uważa, że jest otwarty i ma pozytywne podejście do życia, co ułatwia mu kontakty i czyni z niego ciekawego partnera do rozmów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Otwarty i pewny siebie blondyn zdecydował się na udział w programie, bo lubi się dobrze bawić w towarzystwie fajnych ludzi, a może przy okazji trafi się miłość... Marzy mu się czarnooka zgrabna brunetka o śniadej karnacji i ostrych rysach twarzy. Jest tu taka?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci