2021-09-15

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 15

Niech nikogo nie zmyli sielankowy nastrój, bo prysł równie szybko, jak się pojawił. Sześć par dawało do zrozumienia, że wszystko jest wreszcie na miejscu i teraz już nic nie może przeszkodzić w spokojnym rozwijaniu relacji. Nic z tego! Zarówno damsko-męskie, jak i damsko-damskie konflikty zatrzęsły w posadach andaluzyjską willą. A w trakcie zmysłowej gry pojawił się w „Love Island. Wyspa miłości” nowy obiekt pożądania...

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Drama goni dramę
A miało być tak pięknie... Coś ewidentnie wisiało w powietrzu i czuć było rosnące napięcie. Na niebie pojawiły się prawdziwe chmury i przyniosły deszcz oraz kilka emocjonalnych burz. Po bardzo krótkim czasie pozornej stabilizacji zrobiło się duszno. Kolejne konfrontacje spowodowały lawinę zawirowań.

Fajny facet, ale…
- Mam łatę „moja”. Ja nie mogę oddychać - irytowała się Andzia w rozmowie z Klaudią, komentując zachowanie Arka. Koleżanka także nie zamierzała kryć swoich wątpliwości i postanowiła otwarcie się nimi podzielić. - Fajnie, że ty to rozumiesz. Szkoda, że tylko ty - cieszyła się, że nie jest sama ze swoimi przemyśleniami. - Bo ja jestem w tym związku trochę tłem… Nam się nie uda - podsumowała.

„Ciasteczka z dziurką”
Ponure nastroje mogła poprawić zabawa, która wymagała uruchomienia zmysłu dotyku. Dziewczyny miały za zadanie przełożyć ręce przez otwory i wyłącznie dotykając części ciała chłopaków odgadnąć, kto jest po drugiej stronie. Jak się okazało, wszystkie bezbłędnie rozpoznały swoje drugie połówki.

Nikt tu nie wchodzi, żeby być singlem
W trakcie gry spod dłoni Oli zaskoczonym dziewczynom ukazał się Szymon - nowy mieszkaniec willi. Blondynka wyraźnie zainteresowała się przybyszem, co natychmiast zapaliło czerwoną lampkę u Jędrka, jej aktualnego partnera. Wygląda na to, że pojawienie się nowego może sporo namieszać.

Eksplozja złych emocji
Pierwsza oficjalna para szybko została wystawiona na bardzo poważną próbę. Doszło do niekontrolowanego wybuchu. Kłótnia Arka i Andzi była pełna ostrych słów z obu stron. Czy to oznacza koniec ich związku i definitywne rozstanie?

Chamstwo i kłamstwo, czyli przyczyny i skutki
A na koniec… Zaczęło się od drobnych utarczek słownych Angeliki i Klaudii. Dziewczyny ewidentnie nie mogły się porozumieć. Tlący się konflikt doprowadził do gwałtownej awantury. - To jest dramat i nie mam ochoty z tobą rozmawiać - oświadczyła jedna. - Ja też nie mam ochoty! - dodała druga. Ale czy to w ogóle możliwe na zamkniętym terenie w reality show? Jak zachowywać się będą inni Islanderzy? Spróbują pogodzić zwaśnione strony, czy ekipa podzieli się na podgrupy?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 15:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci