2021-09-14

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 14

0

Trzeba było zrobić porządki, więc weszła Karolina Gilon i oto efekt przeparowania. Nic nie robi lepiej relacjom damsko-męskim niż właściwa konfiguracja. A ponieważ intensywne poszukiwania wymagają także konkretnych decyzji, to tym razem mogli się wykazać panowie. Jak to się wszystko potoczyło, która para zmieniła status na oficjalny i dlaczego Patrycja zdecydowała się opuścić „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Po każdej burzy wychodzi słońce
Emocje ostatnich dni i pierwsze konflikty mocno poruszyły Wyspiątka. Najbardziej dotknęło to Angelikę, która wyraźnie nie potrafiła sobie poradzić w stresującej sytuacji. - Nie chcę się kłócić. Ja naprawdę nie udaję - powiedziała do Oli po rozmowie sam na sam. - Wiem, że nie udajesz - odpowiedziała dotychczasowa rywalka i padły sobie w ramiona. Dziewczyny szybko pogodziły się i po ostrej sprzeczce nie pozostał już ślad.

Druga spina też wyjaśniona
Wieczorna gra w szczere odpowiedzi na trudne pytania miała wpływ także na Paulinę, która poczuła się urażona słowami Wiktora. Chłopak stanął jednak na wysokości zadania i szukał ugodowego rozwiązania. Razem z Magdą spotkał się ze swoją „byłą” oraz Andrzejem i to ostatecznie załatwiło sprawę. - Wiem, że mocnych słów użyłem - nawiązał do swojej wypowiedzi. - Dobrze się to ogląda - zmienił zdanie na ich temat. Wydaje się, że nareszcie w tej czwórce wszyscy są na właściwych miejscach.

Ponownie w Kręgu Ognia
Troje singli i o jedną dziewczynę więcej od chłopaków - tak wyglądała sytuacja przed pojawieniem się w willi Karoliny Gilon. - Kochani, widzę, że znowu czas zrobić tu porządki - powitała wszystkich prowadząca, co oznaczało przeparowanie i eliminację. - Dlatego jestem - rozpoczęła wprowadzanie zmian.

Wziąć los we własne ręce
Niespodziewanie, zanim do czegokolwiek doszło, Patrycja oświadczyła, że nie widzi dla siebie szans w programie i dobrowolnie opuszcza „Wyspę miłości”. - Nie nawiązałam tu żadnej głębszej relacji - argumentowała. - Nie czuję możliwości poznania nikogo bliżej. Są tutaj mocne pary, mocne więzi - dodała. Jeszcze się dobrze nie rozgościła, a już zrezygnowała z dalszej przygody. Życzymy znalezienia drugiej połówki w Polsce!

Tylko dopasować puzzle
Szok zamienił się w ulgę, bo zaskakujące odejście Patrycji zapewniło bezpieczeństwo pozostałym singielkom. Sześć dziewczyn stanęło naprzeciw sześciu chłopaków w dużo lepszych nastrojach, niż się początkowo mogły spodziewać. Spokojne o swój los mogły czekać na decyzje. Przewidywalne?

Bang! Oni to zrobili
Pierwszy wybierał Arek. Nikt nie miał wątpliwości, co się za chwilę wydarzy, ale chłopak zadbał o show. Wybór Andzi był pewny, ale już ogłoszenie, że są pierwszą oficjalną parą w czwartej edycji, tylko podkręciło emocje. Dziewczyna wyznała bardzo szczęśliwemu partnerowi, że właśnie rozpoczęła swój trzeci poważny związek w życiu. Gratulacje! - Nie mogę się doczekać jutra - powiedział. - Dzień się jeszcze nie skończył - usłyszał. Będzie się działo!

„Bien, perfecto!”
Z ust Jurka padło oczywiście imię Klaudia. Ostatnie dni spędzone razem bardzo ich do siebie zbliżyły. Ona chodzi cała w skowronkach, a on jest gotowy zadbać o nią i być jak „aniołek”. - Sądzę, że jest najlepszą nauczycielką polskiego. To, co zaczęliśmy budować, to może naprawdę daleko dojść i chciałbym to sprawdzić - zaznaczył. Czy w tej parze jest potencjał na miłość?

Inny wybór? „Nie ma opcji”
Kolejny mężczyzna także nie zastanawiał się długo nad wskazaniem partnerki. - Dzięki niej czuję się naprawdę szczęśliwy. Kocham spędzać z nią czas! - powiedział Wiktor i zaprosił do siebie Magdę. Nie muszą chyba nikogo przekonywać, że ich relacja rozwija się w bardzo dobrym kierunku.

#niewiem zmienił znaczenie
Kto następny? Adrian! - Czuję się przy tej kobiecie fantastycznie! Uśmiecham się i czuję, że ten uśmiech jest szczery i naturalny - oznajmił, wywołując u Angeliki euforyczną reakcję. Widać było, że to jest miejsce, w którym chciała się znaleźć. Czy ta relacja będzie lekarstwem na ostatnie wątpliwości i rozterki? Jej samoocena była mocno zaniżona doświadczeniami z poprzednich związków.

Doceniona wytrwałość
Andrzej wreszcie mógł oficjalnie przytulić Paulinę, a dziewczyna podziękowała mu za jego cierpliwość i poczucie bezpieczeństwa. To czas dla nich, żeby uciszyć wszystkie złośliwe komentarze, dotyczące rzekomo jej nieszczerości wobec mocno zainteresowanego nią chłopaka.

Powtórka z rozrywki?
Decyzja Jędrka była oczywista, ponieważ w Kręgu Ognia pozostała już tylko Ola. Mimo tego wyraźnie zaznaczył, że nawet gdyby decydował jako pierwszy to i tak jego wybór byłby taki sam. - Lepiej czasami zrobić krok do tyłu, zanim zrobimy kolejne do przodu - powiedział. - Zobaczymy, jak będzie w tym przypadku - nie ekscytowała się przesadnie. - Może tak po prostu musiało być - dodała.

Czy to naprawdę jest sielanka?
Jak to się stało, ale chyba po raz pierwszy przeparowanie było pełne wyłącznie pozytywnych emocji. W andaluzyjskiej willi zapanował nastrój miłości i radości, gorących wyznań, uśmiechów, ciepła i namiętności. Jak długo to potrwa?

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 14:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze