2021-09-09

„Przyjaciółki” - odcinek 208: Trudne pożegnania i powroty

0

Dorotka zaprasza przyjaciółki do świętowania jej wyjazdu na Zanzibar. Kupuje szampana, szykuje przekąski, ale żadna z dziewczyn nie zjawia się na umówione spotkanie... Towarzystwa dotrzymują jej tylko Robert i Andrzej. Smutna i zawiedziona z kieliszkiem wina kończy wieczór w Nail Barze. Nie spodziewa się, że przyjaciółki postanowiły sprawić jej wyjątkową niespodziankę.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Nieodpowiedni moment na miłość
Inga jest zdezorientowana sytuacją w Nail Barze. Nie może przyzwyczaić się, że jej byli partnerzy, Andrzej i Robert są teraz jej szefami. Jednak nie jest to jedyne zmartwienie. Dużo stresów kosztuje ją związek Hani i Maćka. Martwi ją, że córka spotyka się z dużo starszym mężczyzną i choć licealistka próbuje przekonać matkę, że wybranek serca ma na nią dobry wpływ, Inga jest nieugięta... Tymczasem Sajmon przygotowuje dla swojej ukochanej niespodziankę, której nikt się nie spodziewał.

Znajomość z czasów liceum
Nowy przełożony Zuzy okazuje się znajomym wszystkich przyjaciółek z czasów nastoletnich. Niestety ani Markiewicz, ani pozostałe dziewczyny, nigdy nie darzyły go sympatią... Wspólna przeszłość ma wpływ na relacje Konrada i Zuzy w pracy. W banku już podczas pierwszego zebrania dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Kobieta broni też swojego asystenta przed docinkami ze strony nowego prezesa i czuje, że komunikacja między nimi zmierza w złym kierunku. Tymczasem na Krzysia dobrze działa opieka nad czworonogiem, którego dostał od Patrycji. To bardzo cieszy Markiewicz i daje jej nadzieję.

Nieoczekiwany powrót
Po miesiącach milczenia i braku kontaktu w życiu Patrycji znowu pojawia się Artur. Jego restauracja odniosła wielki sukces, a on stał się gwiazdą popularnego programu kulinarnego. Całe miasto jest obwieszone billboardami z szarmancko uśmiechającym się byłym Kochan. Jednak po krzywdach, jakie jej wyrządził, kobieta nawet nie chce z nim rozmawiać... Ale on jak zawsze ma asa w rękawie. Pod pretekstem porady prawniczej próbuje wkraść się w łaski Anki, która chce wierzyć, że przystojny restaurator się zmienił...

Nowa pasja
Anka przypomina Pawłowi o nadchodzącej rocznicy ślubu. Chciałaby z tej okazji wyprawić przyjęcie, jednak mąż nie podziela jej entuzjazmu i szybko ucina ten temat. Dla niego najważniejsza jest teraz praca. Paweł wydaje się być przejęty ostatnimi wydarzeniami, jakie dotknęły ich rodzinę. Nie ma w nim radości,  a Anka potrzebuje czegoś zupełnie innego. Chce korzystać z życia, w czym pomaga jej nowa pasja - taniec.

Jaka niespodziankę dla Dorotki przygotowały przyjaciółki? Co dalej z relacją Ingi i Sajmona? Czy Artur powróci na stałe do życia Patrycji?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze