2021-09-02

„Przyjaciółki” - odcinek 207: Serce nie sługa...

0

Dorota przekazuje Indze bardzo ważną wiadomość. Postanawia podążać śladami miłości i wyprowadza się z Polski. Decyduje się także sprzedać Nail Bar. Nie zwraca przy tym uwagi na reakcję Gruszewskiej i rady, jakie od niej dostaje. Przekonana o słuszności swojej decyzji, organizuje imprezę pożegnalną, ponieważ nie może doczekać się, gdy znów zobaczy swojego męża.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Pod górkę, ale do przodu
Patrycja zamyka swój salon fryzjerski przez najemcę, który postanawia wynająć lokal firmie windykacyjnej. Zamiast szukać nowego miejsca, chce zatrudnić się u konkurencji jako fryzjerka. Kochan tłumaczy Indze, że znalezienie taniego, będącego w dobrej kondycji pomieszczenia graniczy teraz z cudem... Jednak rozmowa kwalifikacyjna również nie idzie po jej myśli. Właścicielki salonu piękności zaczynają się przy niej kłócić, a Kochan wychodzi ze spa bez żadnej konkretnej odpowiedzi.

Nowy start
Po ciężkich przeżyciach rodzinnych, utraconej ciąży i operacji Julka postanawia wyjechać z Antkiem i Oliwierem do Frankfurtu. Strzelecka bardzo się martwi, choć w głębi duszy wie, że decyzja córki jest słuszna i może dać rodzinie wiele dobrego. Anka jeszcze przed wyjazdem prosi ją, aby porozmawiała z ojcem, ale okazuje się, że Julka z własnej woli utrzymuje z nim kontakt i opowiada o swoich planach na przyszłość.

Nie odpuszczę!
Zuza jest pochłonięta walką o zdrowie Krzysia oraz bardzo absorbującą pracą. Podczas wizyt syna u terapeuty zauważa Błażeja, który bardzo cieszy się ze spotkania. Jednak Markiewicz nie jest zadowolona. Wręcz przeciwnie, po tym jak poznała jego byłą żonę, jest przekonana, że mężczyzna ją oszukuje i prowadzi podwójne życie. Dlatego nie chce nawet z nim rozmawiać. Jednak adorator nie daje za wygraną i biegnie za nią do samochodu... aby wyjaśnić, kim tak naprawdę jest dla niego była partnerka.

To już definitywny koniec
Po tym, jak Inga dowiedziała się, że jej związek z Sajmonem był wynikiem zakładu studenta z kolegami, kobieta nie chce go więcej widzieć. Nie odbiera telefonu, nie odpowiada na SMS-y, nie chce go znać! I choć chłopak próbuje wszystkich sposobów, aby dała mu kolejną szansę, Gruszewska jest konsekwentna i odrzuca jego zaloty, nazywając je „dziecinnymi”. Zdesperowany w końcu przychodzi do Nail Baru. To spotkanie nie kończy się dla młodego mężczyzny tak, jak się tego spodziewał...

Co wydarzyło się w Nail Barze? Czy Zuza uwierzy w tłumaczenia Błażeja? Czy Patrycja znajdzie nową pracę?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze