2021-09-08

Paweł Ławrynowicz: Moja postać ma wpływ na „Przyjaciółki”

0

Aktor w rozmowie z POLSAT.PL o roli Konrada w osiemnastym sezonie produkcji. Paweł Ławrynowicz wciela się w stanowczego i zaborczego szefa banku, w którym pracuje Markiewicz. Co jeszcze łączy go z Zuzą? Jaką rolę odegra w życiu głównych bohaterek? Artysta opowiedział także o atmosferze na planie zdjęciowym. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Cudowna atmosfera na planie
Aktorzy serialu „Przyjaciółki” współpracują ze sobą już osiemnaście sezonów. Jakie ma wrażenia po zasileniu szeregów zgranego zespołu? - Grać nie do końca pozytywny charakter to nie takie proste, gdy widzowie lubią bohaterki... Na szczęście cudowna atmosfera na planie, zaangażowanie całej ekipy, profesjonalizm mojej partnerki - wspaniałej Anity Sokołowskiej - powodują, że z radością czekam na dni, kiedy spotkam się w pracy z Zuzą i Konradem - zdradza Paweł Ławrynowicz.

Jaki naprawdę jest Konrad?
- Mam ogromną przyjemność w grać Konrada, który jest szefem oddziału banku, w którym pracuje Zuza. Mój bohater jest więc bezpośrednim przełożonym Markiewicz, a dodatkowo, okazuje się znajomym z dawnych lat. Historia ich relacji będzie odciskać piętno na kontakcie z Zuzą, jak i pozostałymi przyjaciółkami, ponieważ w przeszłości Konrad nie był dżentelmenem... Dzisiaj, jako człowiek sukcesu, wie, że nie ma wygranej bez wysiłku, determinacji i zaangażowania. Wymaga tego samego od swoich podwładnych. Często kosztem życia prywatnego, które sam nie ma... - opowiada Paweł Ławrynowicz o swojej postaci.

Zobacz scenę z Konradem i Zuzą z 208. odcinka serialu „Przyjaciółki”:

  

Czy Zuza ma na tyle siły i dobrej woli, aby uświadomić mu, że praca to nie wszystko? Jak będzie się układała współpraca pomiędzy Markiewicz a jej nowym przełożonym?

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze