2021-09-02

Dariusz Wieteska w 18. sezonie serialu „Przyjaciółki”. Kogo gra?

0

Popularny aktor znany z udziału w „Tańcu z Gwiazdami” dołączył do obsady hitowej produkcji Telewizji POLSAT. Rola Łukasza to dla niego nowość, która wymagała powrotu do ćwiczeń na parkiecie. Jak odnalazł się na planie zdjęciowym? W jaki sposób przyjęła go reszta ekipy? Co o swojej postaci mówi Dariusz Wieteska? 18. sezon serialu „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Tancerz amator
Od września Dariusz Wieteska w serialu „Przyjaciółki” wciela się w postać Łukasza Drozda, który zaprasza Ankę do świata tańca towarzyskiego. Widzowie mieli okazję oglądać aktora na parkiecie w 8. edycji show Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie doszedł do ćwierćfinału. W hitowym serialu „Przyjaciółki” jego bohater tańczy tango argentino amatorsko, ponieważ na co dzień zajmuje się tłumaczeniami z języka hiszpańskiego. Co jego obecność zmieni w życiu głównych bohaterów?

Ciepłe przyjęcie na planie
- Rola Łukasza jest dla mnie wyzwaniem, ponieważ mój bohater w czasie wolnym chodzi na milongi. Musiałem, więc wrócić do treningów tańca (śmiech). Na szczęście, jeśli chodzi o tango argentyńskie pamiętałem co nieco z „Tańca z Gwiazdami”, bo był to jeden z moich ulubionych stylów. Jeśli chodzi o pracę na planie, to aktorzy i ekipa przyjęli mnie bardzo ciepło. Cieszę się, że mogłem dołączyć do stałej obsady tak lubianego i popularnego serialu. Mam nadzieję, że mój wątek spotka się z zainteresowaniem widzów - opowiada znany z seriali z seriali „Na sygnale” i „Zakochani po uszy” Dariusz Wieteska.

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze