2021-09-08

„Komisarz Mama”: Wyznanie Andrzeja. Rozwodu nie będzie?

0

W życiu uczuciowym Marii Matejko kolejne trzęsienie ziemi... Andrzej robi wszystko, żeby odzyskać rodzinę. Chce być bliżej nie tylko dzieci, ale przede wszystkim swojej żony. Na drodze stoi jednak Łukasz, który nie daje za wygraną i coraz bardziej angażuje się w relację z Marią. To prowadzi do kłótni małżonków i wyznania... Zobacz fragment drugiego odcinka, którego emisja w środę 8 września o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Zazdrosny mąż
Andrzej postanowił walczyć o swoje małżeństwo. Przeprowadził się do domu obok, a na rozpoczęciu roku szkolnego zadeklarował, że chce aktywnie uczestniczyć w wychowaniu dzieci. To nie koniec. Pewnego razu przychodzi do jej domu i robi jej awanturę, że nie wróciła na noc...

- Ciągniesz ten romans z sąsiadem?! - pyta zdenerwowany Andrzej. - To nie jest twój interes! - Maria nie zamierza się tłumaczyć.
- Mój! Mój, bo cię kocham! I nie mogę patrzeć, jak się pindrzysz przed randką. Wyobrażam sobie was razem i wiem, kiedy tu jest.
- Śledzisz nas?!
- Przepraszam, jestem zazdrosny, to silniejsze ode mnie...

  

Zaskoczona tym wyznaniem Maria wybiegnie bez słowa z domu… Czy tak, jak mąż, będzie jeszcze chciała ratować ich małżeństwo?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze