2021-09-07

„Komisarz Mama”: Maria zostaje zatrzymana przez... policję!

0

Funkcjonariuszka policji i matka czworga dzieci w osobliwym stylu trafia do więzienia. Maria Matejko to świetna śledcza, która wie, jakie konsekwencje niesie za sobą używanie nielegalnych substancji. Na co dzień również stroni od używek. Co zatem wydarzyło się, że prowadziła auto pod wpływem narkotyków? „Komisarz Mama” w środę 8 września o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Sprawa studenta
Grupa Marii Matejko prowadzi śledztwo w sprawie śmierci studenta, dwudziestoczteroletniego Michała Majeckiego. Młody mężczyzna wynajmuje pokój w domu sześćdziesięciopięcioletniej Franceski Guerrini-Kowalik. Studenta dźgniętego harpunem używanym przez rybaków znaleziono w jeziorze.

Ciasteczko z niespodzianką
Maria w trakcie śledztwa jedzie do domu podejrzanej. Tam częstuje się ciastkami Fransceski, nie wiedząc, że w składzie mają nielegalne substancje... Niczego nieświadoma, po przesłuchaniu wsiada do samochodu i odjeżdża. Policjanci dostrzegają, że po drodze porusza się pojazd prowadzony przez nietrzeźwą osobę i natychmiast go zatrzymują. Po kontroli drogowej Matejko trafia do celi...

Jak na wieść o zatrzymaniu komisarz zareagują jej współpracownicy i rodzina? Czy Maria wyjdzie z celi bez konsekwencji?

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze