2021-08-31

„Love Island. Wyspa miłości”: Dwóch nowych już na starcie!

0

Kończył się pierwszy dzień czwartej edycji, gdy panowie weszli do willi, żeby namieszać. Kim są nowi uczestnicy i jakie wrażenie zrobili? Którym dziewczynom mocniej zabiły serca, gdy nagle przerwali inauguracyjną imprezę nowego sezonu „Love Island. Wyspa miłości” i dołączyli do grupy? Czy to oznacza, że ktoś pożegna się z programem, zanim jeszcze na dobre się rozpoczął? Bądź z nami od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Nie ma wątpliwości, że obaj uwielbiają tatuować swoje ciało. Jeden z nich prowadzi nawet własny salon. To Arek, towarzyski i wesoły miłośnik rapu, sportów walki i siłowni z Włocławka, który pojawił się w randkowym show w konkretnym celu. Chciałby znaleźć miłość życia! W jaki sposób? Jest wygadany, więc powinien doskonale sobie poradzić.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Ciemnowłosy, mocno wytatuowany Bruno z Warszawy już na pierwszy rzut oka ma swój wyraźny styl. No i nie bez przyczyny nosi długą brodę. Jako właściciel barber shopu daje dobry przykład klientom. On z kolei oprócz przygód szuka na „Wyspie miłości” ciekawych ludzi, a zjednywać ich zamierza szerokim uśmiechem i błyskotliwością.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze