2021-08-29

Oto nowa willa „Love Island. Wyspa miłości”. Zobacz zdjęcia!

0

Tam mieszkają uczestnicy czwartej edycji randkowego reality show Polsatu. Atrakcyjni single i singielki będą poznawać się i tworzyć relacje w zupełnie nowej, większej i jeszcze bardziej luksusowej willi! Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo Morza Śródziemnego, które dyskretnie szumi tuż za ogrodzeniem. Od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 jesteśmy w hiszpańskiej Andaluzji!

Wyspiarze będą korzystać z basenu i jacuzzi, w którym woda buzuje niczym emocje naszych uczestników. Do tego przestronny taras, siłownia, kuchnia, wspólna sypialnia i oczywiście Krąg Ognia, czyli miejsce, w którym nastąpią najbardziej emocjonujące przeparowania i eliminacje uczestników. To właśnie tutaj Islanderzy usłyszą z ust prowadzącej show Karoliny Gilon: „Masz trzydzieści minut na spakowanie walizek i opuszczenie willi”. W programie oczywiście nie zabraknie Kryjówki! To intymne miejsce, w którym tworzące się pary będą miały okazję poznać się bliżej. Sam na sam!

Co jeszcze kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty wzmocnią emocje podczas spotkań nowych Islanderów? Wyspa miłości będzie odkrywać swoje tajemnice dzień po dniu!

Galeria zdjęć - willa czwartej edycji „Love Island. Wyspa miłości”:

Love Island. Wyspa miłości od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze