2021-08-29

Izabela Janachowska: W „Tańcu z Gwiazdami” jak w domu

0

Tancerka i prezenterka o powrocie do programu i nowej roli prowadzącej. Izabela Janachowska w „Dancing with the Stars” dołączyła do niezastąpionego duetu, który tworzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Co znaczy dla niej ponowna obecność w show? W jaki spośób traktuje to wyzwanie? Co chciałaby pokazać w „Tańcu z Gwiazdami” i czego widzowie mogą się po niej spodziewać? Zobacz wideo!

Taniec życiową pasją
Izabela Janachowska rozpoczęła treningi, gdy miała osiem lat. Taniec stał się jej wielką pasją i sposobem na życie. Kilka lat później miała już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Została wielokrotną mistrzynią Polski, a w 2004 roku zdobyła brąz na mistrzostwach świata. Do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wraca w nowej roli prowadzącej.

Nowe wyzwanie
- Cieszę się, że mogę spróbować czegoś nowego. Niby program ten sam, ale przede mną zupełnie inne zadanie. Bardzo lubię się rozwijać i próbować, nowych wyzwań. W roli prowadzącej będę starała się być sobą, będę naturalna i uśmiechnięta. Ogromnym plusem jest to, że znam większość tancerzy, którzy występują i to powoduje, że w show czuję się jak w domu. A jako prowadząca zawsze nóżką mogę zakręcić - z uśmiechem komentuje Izabela Janachowska.

Wsparcie doświadczonego duetu
Nowa prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest szczęśliwa, że u jej boku będą Paulina Sykut Jeżyna i Krzysztof Ibisz. - Jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu - przyznaje. Co jeszcze zdradziła w rozmowie? Zobacz wideo!

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

CZYTAJ WIĘCEJ o „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

Andrzej Piaseczny: W TVP aż o nim huczy! Gwiazda „The Voice of Poland” wyjawiła coś niebywałego!
Krzysztof Ibisz z żoną poleciał w podróż poślubną! „Ledwo zmieścili to w kalendarzu”
Izabela Małysz dziękuje Adamowi. Post komentuje Justyna Żyła
Paulina Sykut-Jeżyna wyznaje szczerze: „Zawsze byłam blisko Kościoła”
Oliwia Bieniuk ukryła to przed tatą! Jak zareagował?

Komentarze