2021-08-18

Marta Kołdej nową architektką programu „Nasz nowy dom”

0

Dołączyła do najlepszej ekipy remontowej w Polsce przed 17. sezonem. Marta Kołdej z architekturą związana jest od dwudziestu lat. To jej praca i pasja, a możliwość pomagania innym wyzwala w niej dodatkowe pokłady sił. Jest zachwycona, że przyszło jej pracować z grupą znakomitych projektantów i prowadzącą Katarzyną Dowbor. „Nasz nowy dom” od 2 września w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej pracuje głównie dla klientów indywidualnych, choć ma też w swoim dorobku zawodowym projekty obiektów użyteczności publicznej. Marta Kołdej najbardziej lubi jednak tworzyć domy i mieszkania dla rodzin. Ceni sobie kontakt z ludźmi, którzy mieszkają w stworzonych przez nią wnętrzach. Ma na koncie wiele remontów i przebudów starszych domów.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci: dwunastoletniego Szymona i siedmioletniej Ani. W wolnych chwilach maluje. Na jej obrazach znajduje się to, co ją otacza i inspiruje - ludzie, maszyny, budynki. Angażuje się w działalność charytatywną związaną z aktywizacją społeczności poprzez sztukę. Od lat śledzi projekty telewizyjne związane z metamorfozami domów.

Współtworzenie programu „Nasz nowy domu” to dla niej możliwość połączenia pasji zawodowej z potrzebą niesienia pomocy. - Przystępuje właśnie do ekipy kultowego już programu „Nasz Nowy Dom”. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji, Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał - mówi Marta Kołdej.

Jakie są jej pierwsze wrażenia z planu zdjęciowego? - Opinie o świetnej atmosferze na planie absolutnie nie są przesadzone, chociaż na pewno pod koniec każdego odcinka jest bardzo gorąco. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom - zaznacza nowa architektka programu.

17. sezon programu Nasz nowy dom od 2 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze