2021-08-18

„Nasz nowy dom”: 17. sezon od 2 września w Telewizji POLSAT

0

Katarzyna Dowbor i niezastąpiona ekipa programu w każdy czwartek o godz. 20:05. Mówi się, że dom tworzą ludzie, a nie ściany, ale trudno wieść spokojne życie, gdy codzienność wypełniona jest niepewnością i troską o dach nad głową. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi „Nasz nowy dom”! W 17. sezonie do znakomitej drużyny projektantów dołączyła nowa architektka - Marta Kołdej.

Dwanaście wyjątkowych metamorfoz
Jesienią w Polsacie nowa edycja programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin wyjątkowo doświadczonych przez los. Od 2 września nowe, poruszające historie i dwanaście zdumiewających metamorfoz. Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy w trakcie nagrań przemierzają setki kilometrów, żeby dotrzeć do kolejnych bohaterów. Odwiedzili między innymi Podbeskidzie, Zamojszczyznę i Wielkopolskę. W jednym z odcinków widzowie poznają historię pana Łukasza, który samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Jego narzeczona i matka dzieci zmarła na gruźlicę trzy lata temu, a dzieci były świadkami jej śmierci... Rodzina żyje w niewielkim domu bez łazienki. Ojciec pracuje na pół etatu u sąsiada, jednak zarobione pieniądze nie wystarczają na remont... Sprawy w swoje ręce bierze więc najlepsza ekipa budowlana w Polscie, a domownicy słyszą słowa, na które tak bardzo czekali: „wyremontujemy Wasz dom!”.

Pomoc dla bohaterów i troska o środowisko
Poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w zawodowym rozwoju poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, odkryć i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, zastosowano wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

Ekipa z nową architektką
Program niezmiennie prowadzi Katarzyna Dowbor, a remontami zajmuje się niezawodna drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk, Marta Kołdej oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

W drugim odcinku 17. sezonu debiut nowej architektki programu. Marta Kołdej to absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, która z architekturą związana jest od dwudziestu lat. Najbardziej lubi tworzyć domy i mieszkania dla rodzin. - Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji Katarzyną Dowbor. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom - podkreśla.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment Polska.

  

17. sezon programu Nasz nowy dom od 2 września w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze