2021-07-21

Gromee nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Artysta zastąpił Adama Strycharczuka, który pożegnał się z 15. edycją show. Gromee to ceniony producent muzyczny, który na swoim koncie ma wiele przebojów, stworzonych zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi gwiazdami. Jak wypadnie w roli sędziego? Co będzie dla niego najważniejsze podczas oceniania metamorfoz? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Gromee dołącza do Michała Wiśniewskiego, z którym razem zasiądą jako nowi jurorzy w 15. sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Andrzej Gromala, bo tak naprawdę nazywa się producent, zadebiutował utworem „Open Up Your Heart” w 2011 roku. Popularność zdobył wydanym kilka lat później singlem „Follow You”. Od tego czasu Gromee współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Jesper Jenset, Golec uOrkiestra, Bedoes, Ania Dąbrowska i Edyta Górniak.

W 2018 roku pojawił się gościnnie w jednym z odcinków programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wraz z Lukasem Meijerem wystąpili wspólnie podczas koncertu „Przebój Lata 2018 RMF FM i Polsatu” w ramach konkursu na najlepszy utwór wakacji 2018. Jego ostatnim dziełem jest piosenka „Cool Me Down”, nagrana z wokalistką z Rumunii.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Czy Gromee pokaże swoje nowe oblicze jako juror? Co przykuje jego największą uwagę w metamorfozach? Jakie oceny będzie przyznawał uczestnikom? 

Zwiastun 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:

15. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 10 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

 

Komentarze